اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رعایت آموزه های اهل بیت(ع)مشکلات جامعه را حل می کند

رعایت آموزه های اهل بیت(ع)مشکلات جامعه را حل می کند

به گزارش خبرنگارمهر،آیت الله محمد موسوی شاهرودی روز یکشنبه در دیدار بااساتید و طلاب مدرسه علمیه امام حسین (ع) مشهد که در دفتر وی برگزارشد اظهارکرد: برای رسیده به سعادت اخروی همراهی علم و عمل لازم است وتوصیه شده انسان باید در بین مردم زندگی کند و اگر آنها دارای اعتقاد باطل بودند از همراهی با این گروه اجتناب کند.

خبر جدید  هوای چهار منطقه مشهد آلوده است

وی افزود: اسلام در باب معاشرت با دیگران، نکات و دستورات فراوانی دارد که باید مورد توجه قرار گیردبه صورتی که در معاشرت با دیگران باید بسیار مراقب باشیم، چرا که ویژگی های انسان مسری است و ممکن است خصلت های ناپسند دیگران بر ما تأثیر گذاشته و به ما منتقل شود.

استاد برجسته حوزه علمیه خراسان بیان کرد: همچنین اجتناب از گناهان برای رسیدن به سعادت ضروری بوده و باید بدانیم امروز امر به معروف و نهی از منکر متفاوت و به مراتب سخت تر از گذشه شده است و باید مقتضیات آن رعایت شود.

خبر جدید  بی‌اعتمادی مردم نسبت به کتاب‌های مذهبی/نقش فضای مجازی در این امر؟

شاهرودی با اشاره به وجود بارگاه منور رضوی در مشهد تاکید کرد: طلاب جوان بایداستفاده حداکثری از این نعمت داشته باشند زیرا هر چه داریم از برکت دعا به درگاه خداوند و توسل به اهل بیت (ع) است.

وی تاکید کرد: اگر دستوراتی که توسط اهل بیت(ع) داده شده رعایت شوددیگر هیچ مشکلی در جامعه نخواهد بودزیرا مردم از یکدیگر توقعی نخواهند داشت.

کد خبر ۴۵۱۲۰۰۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  هجدهمین اعتکاف دانشجویی در حرم مطهر رضوی برگزار می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *