اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رفع تداخل ۹۳هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور

رفع تداخل ۹۳هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، رئیس سازمان امور اراضی کشور امروزدر همایش مدیران امور اراضی کشور در 93 هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور رفع تداخل شدمشهد بر ضرورت تسریع در اجرای طرح رفع تداخلات اراضی و صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی تاکید کرد و افزود: اجرای طرح رفع تداخلات اراضی کشور اقدامی بزرگ و مهم برای کاهش نگرانی بهره برداران، برطرف شدن موانع تولید در بخش کشاورزی و تعیین تکلیف اراضی کشاورزی، منابع ملی و کاهش اختلافات ملکی است.
علیرضا اورنگی افزود: با اجرای این طرح بخش زیادی از مشکلات مردم در این حوزه برطرف می شود و بهره برداران می توانند با قوت قلب و خیال راحت به تولید و افزایش محصولات و ایجاد اشتغال بپردازند.
وی ادامه داد: در شرایط موجود تلاش دشمنان ناکارآمد جلوه دادن مدیریت کشور است که باید با اجرای طرحهای مهم بر افزایش اعتماد مردم افزود.
رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: با پیگیری های صورت گرفته و عملکرد مناسب استان ها شاهد اتفاقات خوبی در زمینه اجرای طرح رفع تداخلات هستیم.
اورنگی افزود: صدور اسناد کشاورزی رویکرد جدی و اولویت مهم سازمان امور اراضی کشور برای نهایی شدن اقدامات انجام شده در حوزه رفع تداخلات ناشی از اجرای قوانین موازی است.
وی ادامه داد: رفع تداخلات اراضی ملی با اراضی زراعی و سنددار شدن اراضی کشاورزی باید در اولویت کاری مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی باشد که در این زمینه سازمان ثبت اسناد کشور نیز زحمات زیادی را متحمل می شود.
طرح تداخل اراضی کشور به منظور تسریع در صدور اسناد مالیکت برای اراضی کشاورزی با تعیین مالکیت دولتی و شخصی زمینهای کشاورزی و رفع اختلافات در این رابطه اجرا می شود.
همایش مدیران امور اراضی کشور ۲۰ اسفند با هدف بررسی روند اجرای طرح رفع تداخلات اراضی کشور در مشهد برگزار شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  تجلیل از 350 دانش‌آموز نخبه و برگزیده حاشیه شهر مشهد ‌
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *