اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رقابتهای ورزشی دانشجویان منطقه ۹ کشور در مشهد پایان یافت

رقابتهای ورزشی دانشجویان منطقه ۹ کشور در مشهد پایان یافت

به گزارش ایرنا، رئیس کمیته تربیت بدنی و امور ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور در این مراسم گفت: بیش از ۶۵۰ دانشجوی دختر و پسر از ۲۲ دانشگاه و موسسه آموزش عالی این منطقه در این دوره از مسابقات شرکت کردند.
هاشم جلیلی صفریان افزود: این مسابقات از ۲۷ بهمن در رشته های والیبال، بسکتبال و فوتسال برگزار شد.
وی اظهار داشت: در رشته فوتسال که فقط در بخش مردان برگزار شد، تیم موسسه آموزش عالی خاوران موفق به کسب مقام اول شد و تیم های دانشگاه امام رضا (ع) و موسسه آموزش عالی فردوس به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی گفت: در رشته والیبال مردان نیز تیم موسسه آموزش عالی فردوس مقام اول را کسب کرد و تیم های دانشگاه امام رضا (ع) و بینالود به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
جلیلی صفریان افزود: در بخش دختران نیز تیم های والیبال دانشگاه امام رضا (ع)، موسسه آموزش عالی سناباد و دانشگاه خیام به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی اظهار داشت: در رشته بسکتبال دختران نیز تیم های دانشگاه امام رضا (ع)، دانشگاه سجاد و موسسه آموزش عالی سناباد به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
وی گفت: در بخش بسکتبال مردان نیز تیم موسسه آموزش عالی سناباد اول شد و تیم های دانشگاه خیام و سجاد به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.
تیم های اول و دوم این مسابقات به المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور اعزام می شوند.
در این مراسم از تیم های برگزیده مسابقات و مدیران و مسئولان تربیت بدنی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۹ قدردانی شد.
دانشگاههای منطقه ۹ کشور شامل دانشگاه های استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان است.
۷۵۰۵/ ۶۰۵۳

خبر جدید  ایران با وجود دشمنی های بسیار در اوج اقتدار است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *