معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان رضوی گفت: نشان‌های تجاری لوازم خانگی در ایران رقابت شانه‌به‌شانه‌ای با برندهای معتبر جهانی دارند. " /> رقابت نشان‌های تجاری لوازم‌ خانگی ایران با برندهای جهانی | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رقابت نشان‌های تجاری لوازم‌ خانگی ایران با برندهای جهانی

رقابت نشان‌های تجاری لوازم‌ خانگی ایران با برندهای جهانی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، قربان میرزایی در حاشیه گشایش بیستمین نمایشگاه بینالمللی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی مشهد اظهار کرد:امسال «حمایت از کالای ایرانی»نامگذاری شده و این مهم تکلیف ما را در قبال تولیدکنندگان سنگینتر میکند.

وی با اشاره به تولید لوازم خانگی با نشانهای تجاری موفق در خراسان رضوی و ایران عنوان کرد: این محصولات از نظر کیفیت بسیار مرغوب بوده و قابل رقابت با برندهای معتبر جهانی هستند.

خبر جدید  افتخارآفرینی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارخراسان رضوی ادامه داد: در شرایط کنونی که فشارهای اقتصادی و تحریمها بر کشور تحمیل شده است، تولیدکنندگان در تأمین مواد اولیه، ثبت سفارش برای واردات مواد اولیه و عرضه کالا با مشکل مواجه هستند و دولت کاملاً شرایط آنها را درک میکند.

میرزایی اضافه کرد: دولت خود را موظف میداند از تولیدکنندگان داخلی حمایت کند؛ بنابرایندر حد توان سعی میکند از واردات کالاهایی که در داخل ایران تولید میشود، جلوگیری کند.

خبر جدید  سپاه و ارتش با مدیریت جهادی در آب و گِل به سیل‌زدگان کمک کردند

وی توضیح داد: در شرایط کنونی بدهیهای معوق بانکی، بیمه تولیدکنندگان و افزایش هزینههای تولید شرایط را برای تولیدکنندگان دشوارتر کرده است و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانها با اختیاراتی که دارددر تلاش است مشکلات آنها را رفع کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارخراسان رضوی خاطرنشان کرد: در نتیجه افزایش نرخ ارز در ماههای گذشته، قیمت تمام شده لوازم خانگی افزایش یافت و موجب افزایش ۱۵۰ درصد نرخ آنها شد.

خبر جدید  ارائه خدمات ویژه به زائران خراسان رضوی در نوروز ۹۸

میرزایی یادآور شد: دولت تدبیری بیندیشد تا قیمت مواد اولیه برای تولید لوازم خانگی در کشور کاهش یابد و این منجر به کاهش قیمت تمام شده خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *