معاون سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مقام معظم رهبری بهترين توصيف را از حماسه ۹ دی داشتند. آنجا که فرمودند «اين روز تجلی قدرت خدا بود.» " /> رهبری بهترين توصيف را از حماسه 9 دی داشتند | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رهبری بهترين توصيف را از حماسه ۹ دی داشتند

رهبری بهترين توصيف را از حماسه ۹ دی داشتند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، هجدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی ظهر امروز به ریاست علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما و با حضور اعضای این هیأت برگزار شد.

منظریتوكلی در اين جلسه به برگزاری راهپیمایی باشكوه ۹ دی در سراسر كشور اشاره كرد و گفت: مقام معظم رهبری بهترين توصيف را از حماسه ۹ دی داشتند و فرمودند «اين روز تجلی قدرت خدا بود.»

خبر جدید  آغاز مسابقات والیبال اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

وی عنوان کرد: با وجودتبليغات رسانههای معاند خارج از كشور و اقدامات كوركورانه در داخل كشور، بار ديگر غيرت انقلابی در دلها زنده شد و اين حماسه بزرگ رقم خورد.

در اين جلسه در خصوص موضوع حسابرسی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و طرح پيشنهادی مديركل امور اقتصاد دانشبنيان و سرمايهگذاری مبنی بر تفويض اختيار به كميسيون دائمی استان برای مشاركت در طرحهای سرمايهگذاری و دانشبنيان و ساير مواردبحث و تبادلنظر صورت گرفت.

خبر جدید  حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین فجر انقلاب اسلامی

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *