اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مسیر روشن ایران را مشخص کردند

رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مسیر روشن ایران را مشخص کردند

رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مسیر روشن ایران را مشخص کردندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب بر ایجاد تمدن قوی اسلامی و زمینه سازی برای آمادگی جهت طلوع خورشید امام زمان (عج) تاکید کردند.
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف به ویژه علمی و فناوری در ۴۰ سال گذشته به قله رفیعی رسیده است و این عظمت و اقتدار ایران اسلامی سبب شده ایران در جهان مطرح شود و به کشورهای پیشرفته برسد و استقلال ما هم در طول این مدت با ایستادگی مردم و همه دلسوزان به دست آمده است.
امام جمعه مشهد گفت: اکنون ایران اسلامی کشوری مستقل و دارای ملتی با اندیشه و تفکر اسلامی است که خودشان برای خودشان تصمیم می گیرند.
آیت الله علم الهدی با تبریک سالروز ولادت امام محمد باقر(ع) افزود: رهبر معظم انقلاب با پیروی از سیره امام باقر(ع) که موجب بازگشت اسلام به نقطه عظمت تاریخی خود شد سند راهبردی و بالادستی گام دوم انقلاب را تدوین کردند.
وی ادامه داد: همه مسئولان در همه سطوح در قوه قضاییه، مجریه و مقننه وظیفه دارند در چارچوب سند گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب به خوبی ترسیم کرده اند، حرکت کنند.
امام جمعه مشهد گفت: نباید از فرصتها غافل شد چون فرصت پیش روی ما بسیار کم است و در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب تنها نباید به دنبال تفسیر آن بود بلکه باید قدمهای اجرایی را از هم اکنون برداشت.
وی با اشاره به این که مردم در تمام صحنه ها تاثیرگذار و انتخابگر هستند ادامه داد: در انتخابات های پیش رو هم مردم کسانی را انتخاب کنند که فکر و شخصیت آنها با سند جدید گام دوم رهبر معظم انقلاب همسو باشد.
امام جمعه مشهد همچنین با اشاره به انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه گفت: عناصرنفوذی سبب بسیاری از مشکلات کشور شده اند که دستگاه قضایی باید با آنها به طور جدی مبارزه کند همچنین مبارزه با فساد باید مهمترین برنامه دستگاه قضایی در این دور جدید مدیریتی باشد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  دشمن برای نفوذ و استحاله فرهنگی تلاش می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *