اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رهبر انقلاب: سال ۹۸ به توفیق الهی سال فرصتها است

رهبر انقلاب: سال ۹۸ به توفیق الهی سال فرصتها است

به گزارش ایرنا از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ایشان در نخستین روز سال نو در اجتماع عظیم و پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی(علیه السلام) در رواق امام خمینی(ره) فرمودند: آن کسانی که اظهارنظر دیگری می کنند و تهدید را به رخ می کشند، دانسته یا ندانسته تحت تأثیر رجزخوانیهای دشمنان ملت هستند. این رجزخوانیها باید همانطور که هست دانسته بشود.
ایشان ادامه دادند: امروز دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است. باید در این جنگ، دشمن را شکست بدهیم و به توفیق الهی شکست خواهیم داد، اما این کافی نیست، حرف و مطالبه من از مجموع فعالان گوناگون کشور چیز دیگری است. ما علاوه بر شکست دشمن باید بازدارندگی ایجاد کنیم. باید خودمان را به نقطه ای برسانیم که بازدارنده باشد، دشمن ببیند نمی تواند از رخنه اقتصادی به کشور ما ضربه وارد کند.
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: همین قضیه اخیر نیوزلند (کشتار مسلمانان) از نظر آنها تروریسم نیست، گفتند حرکت مسلحانه! اینها اینجورند. در این منطقه و شاید در همه دنیا دولتی به بدی دولت سعودی من سراغ ندارم، هم مستبد است، هم دیکتاتور، هم فاسد، هم ظالم، هم وابسته. آنها اعلام کردند که برای این دولت مراکز تولید موشک درست می کنند. البته اگر هم بسازند بنده ناراحت نمی شوم چون می دانم اینها انشاءالله در دوران نه چندان دور به دست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند: در قضیه برجام وظیفه اروپاییها چه بود؟ یک قرارداد هفت جانبه بسته شده بود، یک طرف که آمریکا است خارج شد. وظیفه اروپاییها بود که در مقابل آمریکا بایستند. تعهد آنها این بود که تحریمها برداشته بشود اما با بهانه های مختلف نایستادند. در عین اینکه مدام به ما تأکید کردند و می کنند که مبادا از برجام خارج بشوید خودشان عملاً از برجام خارج شدند. این رفتار اروپاییها است، از اینها می شود توقع داشت؟
رهبر انقلاب اظهار کردند: این کانال مالی هم که اخیراً مدام گفته می شود که اروپاییها درست کردند، این به شوخی شبیه تر است، البته شوخی تلخی است. این هیچ معنی ای ندارد یعنی اصلاً چیزی که وظیفه آنها است با آن چیزی که دارند مطرح می کنند زمین تا آسمان فرق می کند. در آخرین مسئله بین المللی ما باز اروپاییها مثل گذشته از پشت خنجر زدند و به ما خیانت کردند. از اینها هیچ توقعی نمی شود داشت.

خبر جدید  کیفیت هوای ۳ منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار گرفت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *