اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رونمایی از ضریح جدید بقعه متبرکه امامزاده سید علی نقی الله آباد

رونمایی از ضریح جدید بقعه متبرکه امامزاده سید علی نقی الله آباد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در مراسمی با حضور مشاور اجرایی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، از ضریح جدید بقعه متبرکه امامزاده سید علی النقی الله آبادامام جمعه و سرپرست فرمانداری بردسکن و تعداد دیگری از روسای اداره های این شهرستان از ضریح جدید بقعه متبرکه امامزاده سید علی النقی الله آباد رونمایی شد.

مدیر اجرایی بقعه امامزاده سید علی نقی الله آباد گفت: این ضریح فلزی دارای ۲ متر و ۶۰ سانتی متر ارتفاع و ۲ متر و ۵۰ سانتی متر طول و عرض است که به همت خیر نیک اندیش حبیب الله حسین پور با بیش از ۲۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.

خبر جدید  دستگیری 15 نفر در مرز دوغارون تایباد

حسین عظیمیافزود: برای تکمیل و آبادانی این مکان مقدس و گازرسانی هرچه سریع تر و نیز آسفالت ۲ و نیم کیلومتر راه ارتباطی برای رفاه حال زائران و دسترسی بهتر به این آستان به همکاری بیشتر مردم خیراندیش و مسئولان نیاز است.

وی از آمادگی این بقعه متبرکه برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و زائران خبرداد و گفت: همه امکانات رفاهی و خدماتی در این مکان زیارتی پیش بینی شده است.

عظیمی با بیان اینکه جاده دسترسی به امامزاده محل تردد روزانه ۵۰ تریلی از معادن سنگ آهن است گفت: می طلبد سرمایه گذاران این معادن پای کار بیایند و حداقل بخشی از آسفالت این جاده را برعهده بگیرند.

وی اظهار داشت: متاسفانه در چند سال اخیر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هیچ کمکی به این امامزاده نکرده است و همه اقدامات انجام شده فقط با مشارکت خیران بوده است.

عظیمی از موافقت مسئولان با تامین قیر مورد نیاز جاده امامزاده خبر داد و گفت: امید است مسئولان معادن سنگ آهن دلکن و ده زمان که مسیر تردد وسائل نقلیه آنها از این جاده است در آسفالت این جاده مشارکت کنند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  برگزاری همایش دوستیابی قبل از ازدواج در دانشگاه فردوسی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *