اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

رونمایی از کتاب های “روپوش سفید” در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رونمایی از کتاب های “روپوش سفید” در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،همزمان با سالروز تجلیل از مقام مادران و همسران شهدا، مجموعه کتاب های جیبی “روپوش سفید” در دانشگاه علوم پزشکی مشهد رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جمعی از خانوادهرونمایی از کتاب های های شهدای دانشگاه، اعضای هیات علمی و دانشجویان برگزار شد، از مجموعه کتاب های جیبی روپوش سفید که به بیان خاطرات و زندگی نامه شهدای دانشجوی دانشگاه پرداخته است، رونمایی شد.

خبر جدید  غبارروبی و عطرافشانی مساجد بردسکن

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: مجموعه کتاب های روپوش سفید با هدف آشنایی نسل جوان به ویژه دانشجویان با روش و منش زندگی شهدای دانشجو در قالب زندگی نامه، بیان خاطرات و مصاحبه با خانواده شهدا، با همکاری سازمان بسیج دانشجویی تالیف و منتشر شده است.

خبر جدید  كشف بیش از یك میلیارد ریال اموال سرقتی در نیشابور

دکتر اسماعیلی اظهار امیدواری کرد: با همکاری و مشارکت سایر گروه ها بتوانیم آثار فرهنگی اثر گذار و ماندگار بیشتری را برای انتقال فرهنگ ایثار، شهادت و ارزش های انقلاب اسلامی به نسل جوان خلق کنیم.

در حاشیه این مراسم از جمعی از خانواده معظم شهدای دانشگاه و شهدای مدافع حرم تجلیل و قدردانی شد.

خبر جدید  بهره برداری از مرکز نوآوری شهری در مشهد

بیان خاطرات و روایتگری دوران دفاع مقدس، ضرورت حفظ و انتقال ارزش های دفاع مقدس و معرفی برنامه های اردوی راهیان نور سال جاری از دیگر برنامه های این مراسم بود.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *