اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

زمان توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی اعلام شد

زمان توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی زمان توزیع میوه شب عید و قیمت آن را اعلام کرد.

مجتبی مزروعی امشب در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده از ۲۰ اسفندماه کار توزیع میوه شب عید انجام می‌شود و به اندازه کافی برای مردم خراسان رضوی تهیه و ذخیره‌سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال توزیع برنج برای شب عید را در اقلام طرح تنظیم بازار آورده‌ایم، ادامه داد: در سطح شهر مشهد، شهرستان و دهستان‌های خراسان رضوی مرغ منجمد، تخم مرغ، برنج، پرتقال و سیب برای شب عید توزیع می‌شود.

خبر جدید  سایه سنگین مشکل تخصیص اعتبار بر پروژه‌های عمرانی خراسان رضوی

توزیع میوه شب عید

میوه شب عید از ۲۰ اسفند در خراسان رضوی توزیع می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی افزود: عرضه مستقیم میوه شب عید در استان از ۲۰ اسفند ماه به بعد آغاز و میوه‌هایی از جمله سیب و پرتقال با قیمت تعادلی به دست مردم می‌رسد.

مزروعی ضمن اشاره به اینکه برنج هندی در دو نوع و با قیمت‌های ۲ هزار و ۶۰۰ تومان و ۵ هزار و ۶۰۰ تومان و همچنین برنج تایلندی هومالی با قیمت ۳ هزار و ۶۰۰ تومان در سطح استان عرضه می‌شود، بیان داشت: قیمت میوه شب عید براساس نرخی که کمیته نرخ‌گذاری مصوب کند توزیع می‌شود.

خبر جدید  سرگذشت غم‌انگیز درس «فارسی عمومی»

وی با تاکید بر لزوم اهمیت نظارت و بازرسی بر مراکز توزیع میوه شب عید تاکید کرد و متذکر شد: با هماهنگی‌های انجام شده مرغ با قیمت ۶ هزار و ۲۰۰ در مشهد و ۶ هزار و ۳۰۰ در سایر شهرستان‌های استان برای شب عید به دست مصرف‌کننده‌ می‌رسد و تخم مرغ با قیمت ۵ هزار و ۸۰۰ تا ۶ هزار تومان توزیع و ۳ هزار و ۴۳۱ تن پرتقال و یک تن و ۲۰۰ هزار تن سیب برای شب عید تدارک دیده شده است.

خبر جدید  تعویض خط 36 اینچ پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی یادآور شد: میوه و سایر اقلام طرح تنظیم بازار علاوه بر مشهد در گناباد و نیشابور تهیه و ذخیره شده است که بتوانیم تمام سطح استان را از این محل غنی کنیم.

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *