اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

زمینه توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌شود

زمینه توسعه صنایع مادر در خراسان رضوی فراهم می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سبزوار،علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در مسجد جامع شهرستان جوین برگزار شد، با بیان اینکه در چهار دهه گذشته و با وجود همه مشکلات حاصل از دشمنی استکبار با ملت ایران شاهد ارائه خدمات زیربنایی بسیار خوبی در مناطق مختلف کشور هستیم، اظهار داشت: امروز نمیتوان با مدیریت چهار دهه قبل کشور را مدیریت کرد بلکه باید با شیوه جدید مدیریتی، کشور را در مسیر تعالی، رشد و پیشرفت قرار داد.

وی با بیان اینکه امروز در آستانه چهل سالگی دوم انقلاب هستیم عنوان کرد: در آغاز دهه پنجم انقلاب باید راه دیگری را برای رسیدن به اهداف انقلاب پیش گرفت، در ۴۰ سال گذشته ملت ایران تلخیها و شیرینیهای بسیاری را تجربه کرده است اما همواره پیروز و سربلند بودهاند.

خبر جدید  خبرنگاران مبارزه‌کننده با فساد در خراسان رضوی تشویق می‌شوند

استاندار خراسان رضوی همدلی، وحدت رویه و همبستگی را به عنوان مهمترین الزامات شیوه جدید مدیریت کشور دانست و ادامه داد: وجود گروهها و جناحهای سیاسی در کشور سبب رشد و بالندگی کشور خواهد شد، از نظر قانون هم این موضوع ایرادی ندارد اما فعالیت سیاسی نباید منجر به اختلاف سلیقه و درگیری و عقب افتادگی کشور شود.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه با اجرای طرح مدل مثلث توسعه اقتصادی زمینه برای کاهش تمرکزگرایی اداری، افزایش انسجام بین دستگاههای اجرایی و حاکمیتی فراهم و اختلاف اختلافات سیاسی را به حداقل ممکن میرسد، ادامه داد: نباید در شرایط جنگ اقتصادی از اصولگرایی و اصلاح طلبی سخن گفت.

خبر جدید  افزایش نرخ تاکسی‌های مشهد به زودی اعمال می‌شود

وی خاطر نشان کرد: این ادبیات باعث ایجاد انشقاق بین مردم میشود، مقام معظم رهبری هم بارها تاکید کردند که ما چنین ادبیاتی را قبول نداریم.

استاندار خراسان رضوی در ادامه با تاکید بر اینکه سرمایهگذاری که بهرغم فعالیت در بخش خصوصی، به صورت داوطلبانه وارد عرصه اقتصادی میشود و از همه توان خود برای اشتغال زایی و توانمندسازی مردم استفاده میکند، مجاهد اقتصادی است، گفت: ما وظیفه داریم این مجاهد اقتصادی را یاری کنیم تا بتواند در جهت ایجاد اشتغال در کشور تلاش کند.

خبر جدید  دبیرخانه دائمی جشنواره هنرهای شهری خانه بهار مشهد راه‌اندازی شد

وی در پایان با اشاره به نقش روستاها در اجرای مثلث توسعه اقتصادی عنوان کرد: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در خدمت مدل مثلث توسعه اقتصادی خواهند بود تا از این طریق ضمن توانمندسازی مردم، زمینه مهاجرت معکوس از حاشیه شهرها به روستاها فراهم شود.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *