اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

زمینه پرواز مستقیم از فرودگاه سبزوار به عتبات عالیات فراهم شود

زمینه پرواز مستقیم از فرودگاه سبزوار به عتبات عالیات فراهم شود

به گزارش خبرنگارمهر، رمضانعلی سبحانی فر سه شنبه عصر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در سبزوار اظهار کرد: فرودگاه یکی از ظرفیت‌های سبزوار به شمار می‌رود اما در ماه‌های اخیر پروازها کاهش یافته است که به دنبال ارائه درخواست افزایش مجدد پروازها، به زودی از ۳ به ۶ پرواز در هفته افزایش خواهد داشت.

وی افزود: درخواست ما این است که پرواز مستقیم از فرودگاه سبزوار به عتبات عالیات فراهم شود که برای تحقق آن نیازمند موافقت سازمان حج و زیارت هستیم و ضرورت دارد استاندار پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

خبر جدید  هفته آینده معاون زیارت خراسان رضوی منصوب می‌شود

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روستاهای جنوب سبزوار تخلیه شده اند به این دلیل که آب ندارند، و معادن روداب و ششتمد، برای جذب سرمایه، برق به اندازه کافی ندارد و می‌طلبد که برنامه ریزی لازم برای رفع موانع سرمایه گذاری و تامین نیاز اولیه سرمایه گذاران انجام گیرد.

خبر جدید  علیرضا کاظمی: در سایه پیوند با قرآن قطعا زندگی سعادتمند و آرامش بخشی خواهیم داشت

وی گفت: بانک‌ها سرمایه را از سبزوار خارج و به مرکز استان انتقال می‌دهند و در نهایت هم به دیگر مناطق کشور می‌فرستند درحالی که برای توسعه و آبادانی منطقه این منابع باید در قالب تسهیلات در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران قرارگیرد.

سبحانی فر تاکید کرد: با توجه به ساخت یک بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی در شهر سبزوار طی سال‌های اخیر، زیرساخت‌های لازم در بخش سلامت فراهم شده و امروز بسیاری از جراحی‌های قلبی در این بیمارستان انجام می‌گیرد.

خبر جدید  کیفیت هوای۳ منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار گرفت

وی گفت: توسعه هر منطقه‌ای اجرایی نخواهد شد مگر اینکه زیرساخت‌های آن منطقه تکمیل شود. اگر بتوان زیرساخت‌ها را فراهم کرد، مطمئن باشید که اتفاقات بسیار خوبی در حوزه پیشرفت و آبادانی خواهد افتاد.

کد خبر ۴۵۶۶۶۲۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *