اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

زمین‌های معوض شهرداری در بردسکن با گذشت ۵ سال همچنان بلاتکلیف است

زمین‌های معوض شهرداری در بردسکن با گذشت ۵ سال همچنان بلاتکلیف است

رئیس شورای‌شهر بردسکن گفت: ۲۰ قطعه زمین معوض شهرداری که به مردم واگذار شده با گذشت ۵ سال همچنان بلاتکلیف است.

علی صابری در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: علیرغم پیگیریهای انجام شده توسط مسئولان شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جلسات متعددی که در مرکز استان گرفته شده این مهم هنوز به نتیجه ای نرسیده است.

وی اظهار داشت: این تعداد قطعه زمین از محل ۱۰ درصدی واگذاری اراضی توسط مسکن و شهرسازی بوده که شهرداری در آن زمان ۲۰ قطعه بیشتر زمین گرفته و شهردار وقت به دلایلی توافقنامه مربوطه را امضا نکرده و این موضوع همچنان بی نتیجه باقی مانده که امید است با سفر استاندار این مهم هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

خبر جدید  بلژیک میزبان آثار جشنواره ملی عکس زعفران تربت حیدریه و زاوه شد

وی به نیمهتمام رها شدن پروژه کنار گذر بردسکن با گذشت ۱۵ سال اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بردسکن در سال ۷۴ به شهرستان ارتقاء پیدا کرده است متاسفانه فاقد کنار گذر است.

رئیس شورایشهر بردسکن عنوان کرد: به خاطر نبود کنار گذر تمامی وسائط نقلیه سنگینی که از سمت استانهای جنوبی کشور و یا از مشهد و استانهای شمالی قصد عبور از این شهر را دارند از خیابانهای شهید یوسفی، فجر و از بولوارهای ۱۳ آبان و قدس تردد میکنند که سالانه میلیاردها تومان به زیرساختهای درون شهری خسارت وارد میشود.

خبر جدید  توجه به تقویت ورزش بانوان شاخص توسعه یافتگی در ورزش است

وی اظهارداشت: قریب به ۸۰ درصد این پروژه عملیات زیرسازی آن انجام شده و این مدت تاکنون مدیران کشوری و استانی ازاین پروژه بازدید کردهاند ولی تاکنون قولهای آنها عملیاتی نشده و این پروژه همچنان نیمهتمام رها شده است.

صابری به پروژه دوبانده کردن محور شادمهر به بردسکن و تا انابد اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز نیمه تمام رها شده و با گذشت یکسال قطعه ۵ کیلومتری بردسکن تا روستای شفیعآباد که به پیمانکاری واگذار شده تکمیل نشده است.

خبر جدید  با اخذ هزینه از گردشگران مخالفیم/ قانون را نمی توانیم دور بزنیم

وی اظهارداشت: متاسفانه این پروژه به یک شعار تبلیغاتی برای کاندیداهای نمایندگان مجلس تبدیل شده و فقط هنگام تبلیغات انتخاباتی به آن پرداخته میشود.

وی با اشاره به اینکه قرار است استاندار خراسان رضوی در آینده نزدیک به شهرستان بردسکن سفر کند امید است با سفر وی از نزدیک این مطالبات به حق مردم جامعه عمل پوشانده شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *