اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ساختمان نیمه تمام کتابخانه مرکزی منتظر توجه مسئولان

ساختمان نیمه تمام کتابخانه مرکزی منتظر توجه مسئولان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سرپرست فرمانداری بردسکن با اشاره به نیمه تمام رها شدن چندین ساله طرح ساختمان نیمه تمام کتابخانه مرکزی بردسکنکتابخانه مرکزی بردسکن از مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان خواست وضعیت این طرح را هرچه سریعتر تعیین تکلیف کند.

ابراهیم قاسم پور در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با گرامی داشتن ۱۷ اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی گفت: شعار امسال ما در روز ۱۷ اسفند باید مشارکت خیران و مردم در امور کتابخانه ها است و باید بستری فراهم شود که مردم را در این حوزه سهمیم کنیم.

خبر جدید  انجام تست سرمی مشمشه بر روی 40 راس اسب در سبزوار

وی ادامه داد: بدون کمک خیران و مشارکت های عمومی نمی توان در حوزه کتابخانه ها موفق عمل کرد.

قاسم پور با اشاره به اعلام آمادگی آستان قدس رضوی برای ساخت یک باب کتابخانه عمومی در بردسکن از شهرداری و شورای اسلامی خواست در بحث جانمایی زمین این مجموعه فرهنگی هر چه سریعتر اقدام و نتیجه آن را اعلام کنند.

خبر جدید  آسان شد روند صدور پروانه پایان کار ساختمان در مشهد

وی با اشاره به نیمه تمام رها شدن طرح کتابخانه روستای شفیع آباد گفت: از محل اعتبارات سال ۹۸ برای تکمیل این طرح اعتباری اختصاص خواهیم داد.

سرپرست فرمانداری بردسکن از مسئول اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان خواست از محل نیم درصد سهم شهرداری ها در صورت اجازه قانون در حوزه ساخت و ساز و توسعه کتابخانه ها نیز هزینه شود.
در ابتدای این جلسه مهدی زارعی مسئول اداره کتابخانه های عمومی بردسکن گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی این شهرستان را ارائه کرد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  برگزاری مراسم بزرگداشت سردار منصوری در مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *