اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سالن ژیمناستیک در مشهد با حضور وزیر ورزش بهره برداری شد

سالن ژیمناستیک در مشهد با حضور وزیر ورزش بهره برداری شد

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه بهره برداری از این سالن به خبرنگاران گفت: مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیازمند فضاهای ورزشی مناسب، باشکوه و آبرومند است.
وی افزود: در گفت و گو با استاندار خراسان رضوی قرار بر این شد که پروژه های ورزشی نیمه تمام ۱۰ سال به بالا را تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
وی اظهار داشت: برای ساخت سالن سرپوشیده و ۶ هزار نفری مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد هم مصوبات لازم گرفته و مشکلات آن حل شده است و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز و در کمتر از ۲ سال به پایان خواهد رسید.
سلطانی فر با اشاره به بهره‌ برداری از استادیوم ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه نیز گفت: تا پایان سال جاری چهار استادیوم ورزشی دیگر در شهرهای مختلف کشور به بهره برداری می رسد.

خبر جدید  نداشتن جبهه واحد از مشکلات جریان انقلابی است

* سالن ۷۰ میلیارد ریالی
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی هم گفت: ساخت سالن ژیمناستیک ثامن الائمه (ع) با زیربنای ۴۸۰۰ متر مربع در سال ۱۳۹۰ آغاز شد و با هزینه حدود ۷۰ میلیارد ریال و گنجایش ۷۰۰ نفر تماشاگر امشب به بهره برداری رسید.
فرزاد فتاحی افزود: این پروژه ورزشی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ساخته شده است.
همچنین در حاشیه بهره برداری از این سالن ژیمناستیک، تفاهم نامه ای بین وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان رضوی برای ساخت یکصد زمین چمن مصنوعی فوتبال در نقاط شهری، روستایی محروم استان به امضا رسید.
بر این اساس ۵۰ زمین چمن در سال ۹۸ و باقی آن تا پایان سال مالی ۹۹ آماده بهره برداری می شود.
وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید و بهره برداری از چند طرح ورزشی در سفر یک روزه دیشب وارد مشهد شد.
۷۵۰۷ / ۶۰۵۳

خبر جدید  ۴۰ درصد جمعیت ایران در ۳۰ سال آینده سالمند هستند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *