اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) معین اقتصادی درگز

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) معین اقتصادی درگز

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی به نقل از پایگاه اطلاع رسانیاستانداری خراسان رضوی،در دیدار استاندار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) معین اقتصادی درگزخراسان رضوی با معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، این نهاد مسئولیت معین توسعه اقتصادی، فرهنگی شهرستان درگز را برعهده گرفت.

سید مصطفی سیدهاشمی، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در دیدار با علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به نمایندگی از محمد مخبر رئیس این ستاد، مسئولیت توسعه اقتصادی فرهنگی شهرستان درگز را برعهده گرفت.
استاندار خراسان رضوی در این دیدار گفت: با هدف اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، تا به امروز با ۵۰ شرکت و نهاد به عنوان معین های اقتصاد مقاومتی تفاهم نامه مشترک امضا شده است و برنامه ریزی ها در این زمینه ادامه دارد.
علیرضا رزم حسینی افزود: بنا داریم با مشارکت همه ارکان حاکمیت در خراسان رضوی، زمینه توانمندسازی مردم را فراهم کنیم چرا که اعتقاد داریم در دهه پنجم انقلاب اسلامی باید کشور را با شرکت هایش اداره کرد نه به صورت دولت دیوان سالار.
وی تصریح کرد: “امیدواریم با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، خراسان رضوی به همت معین های اقتصاد مقاومتی به الگوی کشوری تبدیل شود و به نتایج قابل قبولی در این حوزه دست پیدا کنیم”.
وی با بیان اینکه شهرستان درگز قابلیت های خوبی دارد اما با محرومیت هایی رو به رو است، گفت: دستگاه های اجرایی در خراسان رضوی برای اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در درگز از ستاد اجرایی فرمان امام حمایت خواهند کرد.
سید مصطفی سیدهاشمی ، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هم در این دیدار از مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به عنوان مدلی موفق در حوزه توانمندسازی مردم یاد کرد و گفت: با تمام توان در مسیر توسعه کسب و کارهای روستایی ، ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیل کرده و استفاده از ظرفیت های شهرستان درگز برای پیشرفت و آبادانی منطقه تلاش خواهیم کرد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  سیستم اداری موجب کاهش سرعت توسعه کشور می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *