اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سردار نقدی در مشهد: هیچ خدشه‌ای به اصول و آرمان‌های انقلاب وارد نشده است

سردار نقدی در مشهد: هیچ خدشه‌ای به اصول و آرمان‌های انقلاب وارد نشده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سردار محمدرضا نقدی صبح امروزدر نخستین اجلاس سراسری مسئولان کانونهای بسیج اساتید دانشگاه آزاد که در مجتمع فرهنگی، آموزشی امامت مشهد برگزار شد، با اشاره به ضرورت پاسداشت چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: بنا به فرموده حضرت امام (ره) حفظ یک پیروزی از کسب پیروزی سختتر است و این یک واقعیت است؛ بنابراین اینکه ما توانستیم انقلاب را به چهل سالگی برسانیم اتفاق بسیار بزرگی است.

وی افزود: اغلب انقلابهای تاریخ بشر یا اصلا شکل نگرفته یا تداوم نداشته و پس از مدتی به انحراف کشیده شده؛ رهبری انقلاب فرانسه در ۱۰سالگی خود به ناپلئون رسید که دیکتاتوری بدتر از شاهزادههایی بود که علیه آن انقلاب کردند و انقلاب روسیه در پنج سالگی به استالین رسید که لنین وصیت کرده بود مبادا رهبری انقلاب به او برسد.

خبر جدید  مشهد|دوره تربیت مدرس طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سپاه پاسداران ادامه داد: انقلاب مائو پس از مرگ وی به دست یکی از مخالفان سرسخت او افتاد و به جز عکسی بر اسکناس چیزی از آرمانهای انقلاب چین باقی نمانده یا حتی انقلاب مشروطه بسیار زود سر از سفارت انگلیس درآورد.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه به چهل سالگی رسیدن انقلابی که با تمام قدرتهای دنیا گلاویز شده کار بزرگی است، تصریح کرد: انقلابی که هیچ خدشهای به اصول و آرمانش وارد نشدهو رهبری دارد که سرسوزنی از موازین و شاخصهای انقلابی حضرت امام عقب نرفتهلذا باید ۴۰سالگی انقلاب را تبیین و بررسی علمی کرد.

خبر جدید  بودجه مرمت آثار تاریخی خراسان رضوی «اندک» است

وی خاطرنشان کرد: امروز وقتی از برخی اساتید میخواهی در مورد ۴۰سالگی انقلاب برای مردم صحبت کنند میگویند در این شرایط تبعیض، فساد، بیکاری و گرانی چه بگوییم؟ سئوال من این است آیا انقلابی که مسیر تاریخ بشریت را عوض کرد را باید با ترازوی گرانی یا ارزانی کالاها سنجید؟ افرادی که میگویند امروز شرایط از زمان شاه بدتر است رکورد بیانصافی را زدهاند چرا که انقلاب اسلامی به چندین هزار سال دیکتاتوری زورگویان و شاهان مستبد که بر اساس خیانت و توطئه به سلطنت میرسیدند پایان داد.

خبر جدید  «پروانه‌ها» به مشهد بازگشتند؛ نه مهاجر هستند و نه آفت

معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه رضاخان در تمام بیست سالی که بر کشور حکومت کرد نوشتن را به درستی بلد نبود، گفت: چقدر ظلم است به کشور فلاسفه، علما، تجار و غیره یک آدم بیسواد حکومت کند؟ شاهان بهرهای از فضلیت علم و تقوا نبرده بودند، به اموال و نوامیس مردم چنگ میزدند و هیچ مزیتی نداشتند.

این خبر تکمیل میشود…


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *