اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سردار یکتا در مشهدمقدس: هر کجا از تفکر انقلابی جدا شدیم خسارت دیدیم

سردار یکتا در مشهدمقدس: هر کجا از تفکر انقلابی جدا شدیم خسارت دیدیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سردار حسین یکتا عصر امروز در گردهمایی جوانان مومن و انقلابی مشهد اظهار داشت: انقلاب اسلامی همچنان به خوبی پیش میرود، خداوند بر جایگاه وسیع اسلام تأکید میکند، تاکنون توانستیم یک گام برداریم و هنوز یک گام دیگر در پیش رو داریم، به گفته مقام معظم رهبری در گام دیگر مشکلات کمتری وجود دارد و سریعتر پیش میرویم.

خبر جدید  بیش از ۲۵ هزار زائر زیارت اولی به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ادامه داد: استکبار اندک اندک به پایان راه خود میرسد، باید جوانان دقیق و صحیح در ارتباط با جنگ تحقیق کنند، جوانان بسیار مشتاق به آگاهی از گذشته و اتفاقات آن هستند، افراد با قلم خود میتوانند جنگ سخت گذشته را به بهترین شکل پیاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی باید با قلم خود بنویسند و سایر افراد نیز آنها را بخوانند،ما توسط هدایت الهی و ولایت رهبری تاکنون پیش رفتهایم، به گفته امام جامعه، جنگهای زیادی وجود داشت اما از عهده آنهابرآمدیم و به عبارتی ما جهادی عمل کردیم.

خبر جدید  سرپرست دانشگاه آزاد خراسان رضوی منصوب شد

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) اظهار داشت: هرکجا که اندکی از تفکر انقلابی جدا شدیم خسارت دیدیم، تنها دغدغه دشمنان در گذشته، عدم ارائه سیم خاردار به ایران بود اما اکنون به دنبال سد کردن پیشرفت تکنولوژی این کشور هستند، تغییر چالشهای دشمن، پیشرفت ایران را نمایان میکند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  کم‌کاری‌های فرهنگی در خراسان رضوی به هیچ عنوان قابل قبول نیست
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *