اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

سرمربی تیم بانوان مشکی‌پوشان: امیدوارم خانواده‌هایمان بتوانند بازی‌مان را ببینند

سرمربی تیم بانوان مشکی‌پوشان: امیدوارم خانواده‌هایمان بتوانند بازی‌مان را ببینند

سرمربی تیم فوتسال مشکی پوشان می‌گوید امیدوار است ترتیبی اتخاذ شود تا برادر یا پدر بازیکنان بتوانند در مشهد به سالن برگزاری مسابقات خانگی مشکی‌پوشان راه یابند زیرا این موضوع در بقیه شهرهای حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان اتفاق می‌افتد و آقایان اجازه ورود سالن را دارند.

فاطمه شریف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در خصوص مشکل ایجادشده برای برخی از اعضای تیم مشکی‌پوشان در فرودگاه اهواز اظهار کرد: به پاسگاه فرودگاه شکایت کردیم و آنها حق را به ما دادند و به ما کمک کردند که نامه‌ای بنویسیم و شکایت کنیم. البته مدیریت فرودگاه اهواز به شدت از شرکت هواپیمایی کاسپین حمایت کرد و گفت اشتباه از ما بوده است.

وی تاکید کرد: بر اساس قانون باید هر فرد سه بار پیج شود و بعد از بار سوم ده دقیقه صبر کنند درحالیکه یکبار اسامی سه نفر از بازیکنان پیج شد. بعد از اینکه اسامی پیج شد، بلافاصله به سمت بازرسی بانوان رفتیم تا از آنجا سوار هواپیما شویم که این پروسه نهایتا پنج دقیقه طول کشید و زمانی که به در شیشه ای رسیدیم جلوی ما را گرفتند  و ما را برگرداندند، گفتند خلبان عجله داشته و گفته نمی‌تواند برای ما صبر کند، در حالیکه این پرواز ۴۵ دقیقه تاخیر داشت.

خبر جدید  تساوی سیاه جامگان و استقلال خوزستان در نیمه اول

سرمربی تیم فوتسال مشکی‌پوشان با بیان اینکه بار ما سریع برگشت داده شده‌بود، تصریح کرد: خلبانی که وقت نداشته چطور هواپیما را نگه داشته و بار مارا از بین آن همه بار پیدا کردند؟ این پروسه به تنهایی حداقل به ۱۰ دقیقه زمان نیاز داشته‌است.

شریف در خصوص خسارت وارد شده به تیم مشکی‌پوشان عنوان کرد: این پرواز به مقصد تهران بود و به این خاطر پرواز تهران- مشهد را هم از دست دادیم و مجبور شدیم دوباره بلیط با قیمت بسیار بالاتر بخریم و تقریبا ۴ میلیون ضرر کردیم. مدیریت فرودگاه گفت اگر بررسی شود تماس می‌گیرند.

وی در خصوص شکست سنگین تیمش در مقابل شرکت ملی حفاری ایران، عنوان کرد: در این بازی به دلیل مصدومیت دروازه‌بان اصلی  گل‌های زیادی خوردیم، این سنگین‌ترین شکست مشکی‌پوشان در لیگ بود.  با وجود تمرینات خوبی که داشتیم انتظار این شکست را نداشتیم. در کل از بازیکنانم راضی بودم، حتی مربی تیم مقابل اذعان داشت هیچ تیمی را ندیدیم که اینگونه با جسارت حمله کند، در حالیکه باقی تیم‌ها در مقابل حفاری صرفا دفاع می کردند تا گل زیادی نخورند.

خبر جدید  پلمب ۵۳ مرکز فروش مواد مخدر در قلعه ساختمان مشهد‎

سرمربی تیم فوتسال مشکی پوشان تصریح کرد: اگر تمام بازیکنانم را در اختیار داشتم و شرایط ایده آل بود قطعا نتیجه بهتری می‌گرفتیم، در حال حاضر هم چیزی از دست ندادیم  و ۴ بازی دیگر تا پایان لیگ داریم و اگر ببریم به رده چهارم جدول برمی‌گردیم.

شریف در خصوص مشکلات ورزش بانوان عنوان کرد: عمده ترین دلیلی که باعث می‌شود اسپانسر برای ورزش بانوان سرمایه‌گذاری نکند، دیده نشدن است. با وجود اینکه حجاب کامل داریم اما اجازه ورود آقایان به سالن داده نمی‌شود، اگر پوشش تصویری هم باشد در حد چند عکس است و فیلمبرداری هم از طرف باشگاه است که اجازه پخش فیلم را نمی‌دهند؛ به همین خاطر تبلیغات دور زمین نداریم.

وی با تاکید بر اینکه محیط بسته‌ای برای ورزش بانوان وجود دارد، ادامه داد: این موضوعات باعث شده بانوان آنطور که باید و شاید دیده نشوند و وقتی اینگونه باشد، اسپانسر هم سرمایه گذاری نمی‌کند، زیرا منفعتی ندارد.

وی عنوان کرد: در سال گذشته تصویب شد که برای لیگ برتر بانوان پخش رادیویی داشته باشیم که آن هم در سال دو یا سه بار انجام می‌شود و پرونده آن خیلی زود بسته می‌شود. امیدوارم حداقل آقایانی که از خانواده بازیکنان هستند مانند برادر یا پدرشان و یا مدیرعامل باشگاه و مسئولین اجازه ورود داشته‌باشند تا دیدشان نسبت به ورزش بانوان تغییر کند. در شهرهای دیگر که برای بازی می‌رویم آقایان اجازه ورود به سالن را دارند اما در مشهد این اجازه داده نمی‌شود.

خبر جدید  جودوکاران خراسان رضوی در اردوی تیم ملی

سرمربی تیم فوتسال مشکی پوشان درخصوص حضور بانوان عضو شورای شهر در بازی‌های لیگ عنوان کرد: قطعا این حضور تاثیرات مثبتی داشته اما امیدواریم این زمینه و ارتباط فراهم شود تا بتوانیم بیشتر از امکانات استفاده کنیم و آنها از بانوان حمایت کنند. سالن‌هایی که هر هفته به طور رایگان از طرف شهرداری در اختیار ما قرار می‌گیرد باعث شده هزینه‌های باشگاه کمتر شود. امیدوارم این فعالیت‌ها و حمایت‌ها بیشتر شود تا بتوانیم قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.

وی تصریح کرد: تا الان ۲۰ الی ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده‌است. با وجود اینکه بازیکنان ما با انگیزه و پرتلاش هستند اما پرداخت این مبلغ که بسیار ناچیز است می‌تواند تاثیر زیادی در انگیزه آنها داشته باشد،  پولی که می‌گیریم برای لیگ است اما در واقع پول یک سال ماست، زیرا شغل دیگری نداریم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *