اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سعی کردیم جشنواره فیلم فجر را به یک رویداد ملی تبدیل کنیم

سعی کردیم جشنواره فیلم فجر را به یک رویداد ملی تبدیل کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس صالحی بعدازظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از سینما هویزه محل اکران فیلم های جشنواره فجر مشهد در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سعی شده امسال جشنواره فجر متعلق به تهران نباشد و به یک اتفاق ملی تبدیل شود.

وی افزود:ما هنوز با قله سینمایی مدنظر خودمان فاصله داریم اما پیشرفت های خوبی را داشته ایم و امیدواریم مشکلات هر روز کمتر و قوت ها هر روز بیشتر شود.

خبر جدید  خدمات نوروزی سازمان پایانه های شهرداری مشهد در سال جدید قابل تقدیر است

وزیر ارشاد تصریح کرد: نسل جوانی که رویش های جوان های بعد از انقلاب هستند در فضای سینمای کشور دیده می شوند که از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است و همین افراد خلاقیت های خوبی در ساخت فیلم ها ایجاد کرده اند.

صالحی خاطرنشان کرد: مشهد زیرساخت های خوبی در حوزه سینما دارد که می توانیم با تیکه بر این توانمندی ها رویداد های ملی در حوزه سینما را در این شهر برگزار کنیم و این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

خبر جدید  هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده بهتر کشور است

وی بیان کرد: باید عدالت توزیعی در حوزه زیرساخت های حوزه سینمایی در کشور داشته باشم و اولین گام در این حوزه این است که بتوانیم مصرف فرهنگی را در میان مردم نهادینه کنیم که برگزاری جشنواره ها در شهرهای مختلف کشور در همین راستا به انجام می رسد.

کد خبر ۴۵۳۳۸۸۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  استفاده از ظرفیت های آستان قدس رضوی برای رفع محرومیت ها
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *