اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سفر استاندار خراسان رضوی به کلات با ۲۶مصوبه به بار نشست

سفر استاندار خراسان رضوی به کلات با ۲۶مصوبه به بار نشست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،به دنبال سفر هفته گذشته استاندار خراسان سفر استاندار خراسان رضوی به کلات با 26مصوبه به بار نشسترضوی به شهرستان کلات در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ۲۶ مصوبه برای ارتقا زیرساختهای راه،آب، کشاورزی،گردشگری، مخابراتی و مرزی در این شهرستان به تصویب رسید.

استاندار خراسان رضوی در این جلسه ضمن تاکید بر رفع مشکلات مطروحه و همکاری دستگاههای استان در اجرای مصوبات گفت: لازم است برای بررسی طرح های اقتصادی شهرستان دستگاههای ذیربط به همراه فعالان و تسهیل گران اقتصاد مقاومتی جلسات مشترک برگزار کنند.

امام جمعه شهر کلات نادری نیز در این جلسه اظهار داشت: اگر مصوبات امروز عملی شود ما باور می کنیم که بزرگترین خدمت به مردم انجام شده است.

وی به موضوع رونق تولید اشاره و بیان کرد: گاهی شاهدیم که ادارات همکاری لازم را با مردم ندارند و لازم است استاندار محترم در این باره دستورات لازم را برای همکاری بیشتر دستگاهها با تولیدکنندگان صادر کنند.

حجت الاسلام محمد حسین حسین زاده بحرینی نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه خواستار اختصاص سهم کمک های فنی و اعتباری شهرستان کلات مطابق قانون شد.

رضا شیران خراسانی دیگر نمایند مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی نیز به جایگاه ویژه روستای گردشگری بابا رمضان اشاره کرد و خواستار توجه به رونق این منطقه گردشگری شد.

در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استاندار خراسان رضوی،سه نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مدیران کل و مدیران محلی شهرستان کلات حضور داشتند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  ملخ های جنوب کشور به خراسان رضوی نمی رسند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *