اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سوء مدیریت در کشور مردم را مستاصل می کند

سوء مدیریت در کشور مردم را مستاصل می کند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد با اشاره به ایام فاطمیه اظهار کرد: قیام حضرت فاطمه(س)برای استمرارخط رهبری در تداوم وحی بود که امروز نیز بحث آن وجود دارد.

وی افزود: امروز نیز حرف ما در دنیامقابل تمام سکولارهای خارجیوداخلی همین است زیرا معتقدیم خط رهبری امت پس از رسول اکرم(س)منحرف شد وقیام حضرت فاطمه (س) در مقابل انحراف صورت پذیرفت.

امام جمعه مشهد بیان کرد: حضرت فاطمه(س) هرچه در جواب منطق و گفتمان تهدید کردندعقب نرفتند و تا نقطه‌ای ایستادند که فرزندشان را نیز به شهادت رساندند و امروزموقعیت انقلاب ما بعد از ۴۰ سال به جایی رسیده که باید با الگو گیری از حضرت زهرا(س) در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

خبر جدید  کیفیت هوای۶ منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار گرفت

علم الهدی تاکید کرد: در این شرایط مسئولان کشور موظف هستند ابزار مقاومت مردم در برابر استکبار جهانی را فراهم کنند. آمریکایی ها تلاش می کنند مردم را مستأصل کرده و از مسیر اعتراض های معیشتی به اهداف خودشان دست یابند.

وی تاکید کرد: باید بدانیمآنچه امروز با آن روبرو هستیم، تنها تحریم اقتصادی نیست، بلکهسوء مدیریت مسئولان به کمک آمریکا رفته است. جریان امنیتی می‌گوید گوشت با کیلویی ۲۷ هزار تومان وارد مشهد می‌شود، به‌اضافه همه هزینه‌های جانبی، گوشت ۳۵ هزار تومان به دست مردم می‌رسد، آن‌وقت چرا باید مردم باید گوشت ۸۵ هزار تومانی بخرند و برای گوشت ارزان در صف‌های طولانی بایستند؟

خبر جدید  ثبت بیش از ۲ هزار کسب و کار اینترنتی در خراسان رضوی

امام جمعه مشهد تصریح کرد: دشمن می‌خواهد سفره دین را از زیر پای ما جمع کند، شما هم بگویید چادر مهم نیست، هرکه هر طور می‌خواهد بپوشد. در تمام مذاهب اسلامی، یک مذهب را پیدا نمی‌کنید بگوید حجاب واجب شرعی نیست.

علم الهدی گفت: امروز فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فریاد همه حتی خانواده‌های لامذهب و لائیک را درآورده است زیرا خانواده‌ای که دین ندارد و انقلاب را نمی‌شناسد هم می‌گوید امنیت ناموس از ماگرفته‌ شده است بعد شما می‌گویید همان‌قدر که فیلتر کردیم نیز پشیمان بودیم؟ حق دارید پشیمان باشید زیرا درست فیلترینگ را اجرا نکردید.

خبر جدید  تاکید خطیب جمعه مشهد بر الگوبرداری از سیره فاطمی

وی تاکید کرد: اگر می‌خواستید درست کار انجام دهید، شبکه‌های اجتماعی داخلی را تقویت می‌کردید و بعد خارجی‌ها را فیلتر می‌کردید. نمی شود پهنای باند شبکه های مفسد خارجی را ۵۰۰ قرار داده و به شبکه های داخلی پهنای باند ۳۵ بدهید و معلوم است نتیجه لازم گرفته نخواهد شد.

امام جمعه مشهد گفت: ممکن است تحریم ها مردم ما را به زحمت بیندازند اما آنچه همه را مستاصل می کند سوء مدیریت در کشور است.

کد خبر ۴۵۲۲۹۸۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *