نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی سوء مدیریت مسئولان کشور را از توطئه دشمن خطرناک‌تر دانست و گفت: سوء مدیریت‌ها به کمک آمریکا رفته است. " /> سوء مدیریت مسئولان از توطئه دشمن خطرناک‌تر است | اخبار مشهد خراسان ما - Part 60909
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سوء مدیریت مسئولان از توطئه دشمن خطرناک‌تر است

سوء مدیریت مسئولان از توطئه دشمن خطرناک‌تر است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا، آیتالله سیداحمد علمالهدی در خطبههای امروز نماز جمعه مشهد با بیان اینکه مسئولان کشور موظف هستند ابزار مقاومت مردم در برابر استکبار جهانی را فراهم کنند، گفت: آمریکا با دو کار وارد عمل شده است؛مردم را مستأصل کند، که نانوآب نداشته باشند و مشکل معیشتی پیدا کنند.

وی ادامه داد: آمریکا میخواهدسفره دین از زیر پای مردم جمع شود. آنچه با آن روبهرو هستیم، فقط تحریم اقتصادی نیست، سوء مدیریت مسئولان به کمک آمریکا رفته است.

خطیب نماز جمعه مشهد اظهار کرد: یک جریان امنیتی میگوید گوشت با کیلویی ۲۷ هزار تومان وارد مشهد میشود، بهاضافه همه هزینههای جانبی، گوشت ۳۵ هزار تومان به دست مردم میرسد. آنوقت مردم باید گوشت ۸۵ هزار تومانی بخرند و برای گوشت ارزان در صفهای طولانی بایستند؟ شما میخواهید به دشمن کمک کنید؟ جلوی سوء مدیریت را بگیرید.

نخواستید فضای مجازی را درست مدیریت کنید

علمالهدی با بیان اینکه سوء مدیریت مسئولان کشور از توطئه دشمن خطرناکتر است، خطاب به آنان تصریح کرد کهنخواستید فضای مجازی را درست مدیریت کنید.دشمن میخواهد ما را مستأصل کند؛ اما سوء مدیریت بعضی مسئولان نباید ما را اینطور مستأصل کند.

خبر جدید  نامه هیات وزیران ربطی به مرزنشینان ندارد

وی گفت: دشمن میخواهد سفره دین را از زیر پای ما جمع کند، شما هم بگویید چادر مهم نیست، هرکس هر طور میخواهد بپوشد؟! در تمام مذاهب اسلامی، یک مذهب را پیدا نمیکنید بگوید حجاب واجب شرعی نیست.

امامجمعه مشهد افزود: بیحجابی حرام شرعی است، تظاهر به بیحجابی، تظاهر به حرام است و تظاهر به منکر است. ما شهید دادیم و پای انقلاب ایستادیم که منکر شرعی در مملکت آزاد باشد؟

نماینده ولی فقیه در خراستان رضوی متذکر شد: این فضای مجازی و شبکههای اجتماعی امروز فریاد همه حتی خانوادههای لامذهب و لائیک را درآورده است. خانوادهای که دین ندارد و انقلاب را نمیشناسد هم میگوید امنیت ناموس از من گرفتهشده است.

علمالهدی تأکید کرد: شما میگویید همانقدر که فیلتر کردیم نیز پشیمان بودیم؟ باید هم پشیمان شوید؛ چون اعتقاد نداشتید و درست اجرا نکردید؛ اگر میخواستید درست انجام دهید، شبکههای اجتماعی داخلی را تقویت میکردید و بعد خارجیها را فیلتر میکردید.

مشکل اصلی، سوء مدیریت مسئولان است

وی تصریح کرد: سوء مدیریتها بدتر از کار دشمن است، تحریم آمریکا ما را مقداری بهزحمت میاندازد؛ اما مشکل اصلی، سوء مدیریت مسئولان است.

خبر جدید  طرح «معامله قرن» برای حذف همیشگی مسئله قدس است

ویدر تداوم بحث شیطانشناسی ازنهجالبلاغه اظهار کرد: مولاعلی علیهالسلام در فرازی از خطبه ۸۳ نهجالبلاغه که به نام خطبه القرا نامیده شده است،شگردهای شیطانی رابیان میکنند؛ اینطور نیست که شیطان ابتدا بیاید خیلی سریع به انسان بگوید بیا این گناه را انجام بده، کار شیطان بر حسب فرمایش مولا، آرزوسازی است.

خطیب نماز جمعه مشهد با بیان اینکه ادبیات امروز، ادبیات دوست داشتم و دوست دارم، است،ادامه داد: این ادبیات متأسفانه در قشر جوان ما در دختر و پسر وارد شده و این همانی است که امیرالمؤمنین آن را ترسناکترین چیز معرفی میکنند.

علمالهدی گفت: شگرد دوم شیطاناین است که به طرف گناه میرود،شیطان نقطه گناه را زینت میدهد و نتایج سنگینی که گناه در شئون دنیوی و اخروی برای انسان بهدنبال دارد را طوری آسان میکند که حتی کشتن امام حسین(ع) برای عمر سعد آسان میشود.

راهبردمان باید مقاومت فاطمه زهرا(س) باشد

امامجمعه مشهد تأکید کرد: در ایام فاطمیه، باید به سیره سیاسی ائمه بهخصوص حضرت زهرا (سلامالله علیها) توجه داشته باشیم؛ قیام صدیقه اطهر (س) دو خصوصیت داشت. یکی موقعیتشناسی که اگر این نقطه زمانی را از دست میدادند و قیام به تأخیر میافتاد، جریان انحراف رهبری از خط امامت بهکلی جا میافتاد.

خبر جدید  5 طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید

وی با بیان اینکه قیام ایشان برای تداوم خط رهبری در تداوم وحی بود که امروز نیز بحث آن وجود دارد، افزود:حرف مامقابل تمام سکولارهای دنیا و سکولارهای داخلی همین است، خط رهبری امت منحرف شد، قیام حضرت فاطمه (س) قیام مقابل این انحراف بود.

علمالهدی دومین خصوصیتقیام صدیقه اطهر(س) را ایستادگی و مقاومت دانست و گفت:بنای ایشان مقابله با شمشیر نبود؛ بنای مقابله با گفتمان بود؛ هرچه در جواب منطق و گفتمان تهدید کردند، صدیقه اطهر عقب نرفت و تا نقطهای ایستاد که فرزندش را کشتند. اکنون موقعیت انقلاب ما بعد از ۴۰ سال به اینجا رسیده، راهبردمان باید مقاومت فاطمه زهرا (سلامالله علیها) باشد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *