اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

سکولارها موجب ایجاد مشکلات اقتصادی کشور شده اند

سکولارها موجب ایجاد مشکلات اقتصادی کشور شده اند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت مرحوم سید محمود هاشمی شاهرودی که در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: علما در جبهه مقابله با جهلدر خط مقدم قرار دارند و قرآن کریم نیز در برخی آیات به این مهم اشاره دارد.

وی افزود: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و شهدا مدیونفقها هستند که مسیر جهاد را به این افراد نشان دادند و آنها را از اجر و ثواب این راه باخبر کردند.

امام جمعه موقت تهران گفت: آیت الله شاهرودی در ۳ مکتب دارای درجه اجتهاد بودکه یکی از آنهامکتب آیت الله خوئی بود که ایشان جزو فقها و افتخارات تشییع هستند و آقای شاهرودی نزد این فرد رشد کرده است.

خبر جدید  76 هزار میلیارد ریال اعتبار اشتغال روستائیان ابلاغ شد

صدیقی خاطرنشان کرد: آقای شاهرودی همچنین در مکتب سید محمد صدر که در ابعاد مختلف خبره بود و انسان به تمام معنا مشرف به مسائل زمان بود و طبیبانه برایدردهای جامعه نسخه می نوشت نیز پرورش یافت.

وی بیان کرد: با تاکید آیت الله صدر آقای شاهرودی در کلاس های درس امام خمینی(ره) حاضر شد و به شاگردی ایشان نیز پرداخت و همزمان همراه دیگر برادرانش در عراق مشغول مجاهدت بود و با رژیم وقت به مبارزه می پرداخت.

خبر جدید  مسئولان فدراسیون جهانی کاراته به ایران سفر می کنند

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: پس از چند سال بعد با دستور آیت الله صدر آقای شاهرودی به کویت می رود و از آنجا به ایران می آید و در مکتب امام خمینی(ره) قرار می گیرد و بعد از رحلت امام به کمک رهبر معظم انقلاب می شتابد.

صدیقی تاکید کرد: آیت الله شاهرودیمجتهدی بود که می توانست نظرات اسلامی را تفسیر کند و با این درجه علمی در هر سنگری که نیاز بود مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانشد.

وی در ادامه تاکید کرد: غرب گراها امروز اقتصاد کشور را به جایی رساندند که مردم رنج می برند و اگر این افراد از آیت الله شاهرودی آموخته بودند و نسخه های شفا بخش رهبری را در دولت ها اجرا می کردند امروز این مشکلات را شاهد نبودیم.

خبر جدید  اختصاص یکی از رواق های حرم رضوی برای اکران آثار هنری انقلاب

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: این مشکلات به دلیل فعالیت فتنه ها گرها و سکولارها در کشور ما ایجاد شده است و آنها کاری کرده اند که زندگی برای عده ای سخت شده است.

کد خبر ۴۵۰۰۷۸۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *