خراسان ما
خراسان ما

سیاه نمایی وضعیت کشور توطئه دشمن است

سیاه نمایی وضعیت کشور توطئه دشمن است

به گزارش خبرنگارمهر، آیت الله سیدمجتبی حسینی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی در مشهد اظهار کرد: مردم ایران ۴۰ سال است مقابل توطئه های استکبار جهانی ایستاده اند و آنها هر سال مردم را تهدید می کنند و حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر می شود.

وی افزود: ما باید مشکلاتمان را با تکیه بر درون کشور حل کنیم و نیازی به آمریکایی ها نداریم و مطابق آموزه های قران نباید هراسی از آنها در دلمان راه دهیم.

نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مردم مشکلات اقتصادی دارند اما سیاه نمایی وضع موجود توطئه دشمن است و آنها به دنبال مایوس کردم مردم از نظام و انقلاب هستند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق گفت: زمانی که دشمن وارد سوریه شد فکر می کرد دو ماهه می تواند این کشور را فتح کند اما نیروی مقاومت و شهادت طلبی، آنها را به اهداف خودشان نرساند و در این کشور شکست خوردند.

وی افزود: آمریکا می خواست عراق را به یک پایگاه منطقه‌ای در مقابل ایران تبدیل و حتی آنها در نجف نیز پایگاه داشتند اما با مقاومت مردم و حضور نیروهای مدافع حرم با نام حیدریون مجبور به فرار شدند. آمریکایی ها ازعراق وحشت دارند و همین عامل باعث سفر مخفیانه رئیس جمهور آمریکا به این کشور شد.

حسینی با اشاره به وقایع منطقه خاطرنشان کرد: چندین سال است یمنی ها مقابل عربستان و همدستانش مقاومت کرده اند روحیه آنها هر ورز بهتر می شود و همین عامل باعث خشم بیشتر دشمنان اسلام شده است.

کد خبر ۴۵۱۶۴۵۲


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد