اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

شانس کسب ۴ مدال در بازیهای آسیایی اندونزی را داریم

شانس کسب ۴ مدال در بازیهای آسیایی اندونزی را داریم

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مربی مشهدی تیم ملی شمشیربازی در رده های سنی مختلف اظهار کرد: تیم ملی کشورمان شانس کسب ۴ مدال در بازیهای آسیایی اندونزی را دارد و برنامه ریزی های خوبی برای حضور قدرتمند شمشیربازان کشور در این رقابتها صورت گرفته است.

علی یعقوبیان با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی شمشیربازی نوجوانان و جونان زیر نظر شوکت تردی کلو سرمربی ازبکستانی در مشهد، عنوان کرد: مرحله بعدی این اردو نیز هفته آینده  برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیایی به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.

خبر جدید  احتمال بارش های رگباری و بارش تگرگ در خراسان رضوی

کمبود بودجه فدراسیون شمشیربازی

وی با اشاره به برنامه ریزیهای انجام شده در خصوص حضور قدرتمند تیم های ملی بانوان و آقایان دربازیهای آسیایی سال آینده جاکارتای اندونزی افزود: علی رغم کمبود بودجه فدراسیون در سال جاری تیم های ملی کشور در تمامی مسابقات طبق برنامه شرکت کرده اند تا برای بازیهای آسیایی آماده شوند.

خبر جدید  خدمت رسانی گروه پزشکی ۴۰ نفره خادمان سلامت رضوی به محرومان خواف

دبیر فدراسیون شمشیربازی کشور ادامه داد: تیم های چین، کره و ژاپن بسیار قدرتمند شده اند و حریفهای قدری را در بازیهای آسیایی جاکارتا پیش رو خواهیم داشت اما با ظرفیتی که در تیم ملی وجود دارد، پیش بینی می شود در اسلحه سابر شانس کسب ۳ مدال و در اسلحه اپه یک مدال را در بخش آقایان داشته باشیم.

خبر جدید  افتتاح مرکز حفظ غیر حضوری قرآن کریم حضرت زینب (س) در مشهد

وی با اشاره به اعزام های برنامه ریزی شده برای شمشیربازان ملی پوش کشور به رقابهای بین المللی مختلف پیش رو در لهستان، مجارستان، کره جنوبی و … عنوان کرد: بر همین اساس تیم ملی نوجوانان و جوانان پسر و دختر کشور از ۴ اسفند ماه به رقابتهای آسیایی امارات اعزام خواهند شد که امیدواریم نتایج خوبی کسب شود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *