اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شایعه انتخاب یک مدیر جوان برای وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

شایعه انتخاب یک مدیر جوان برای وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

 

شعار سال: پس از استیضاح علی ربیعی و کنار رفتن ایشان از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شنیده ها حکایت از تمایل رییس جمهور به انتخاب یک وزیر جوان و با انگیزه برای این وزارتخانه دارد .شایعات و شنیده ها گویای طرح نامزدی دکتر غلامحسین حسینی نیا است. نامبرده سابقه ۸ سال معاون وزیری در این وزارتخانه را دارا بوده و سال ها نیز به عنوان مشاور وزیر و عضو شورای عالی کار و شورای عالی اشتغال در وزارت مزبور خدمت کرده و آشنایی و تسلط کافی به حوزه های روابط کار، تعاون و رفاه دارد. حسینی نیا در طول سال های خدمت در این وزارتخانه از جمله معاونین فعال و کارآمد بوده و از مقبولیت و محبوبیت خاصی بین کارکنان وزاتخانه و تشکل های تعاونی و کارگری برخوردار می باشد . دکتر حسینی نیا، هم اکنون استاد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.

خبر جدید  گاردین منتشر کرد؛ عکس از دعوای دیروز در مجلس

بنظر می رسد دکتر حسینی نیا با ۴۴ سال سن و تجربه عملیاتی بالا و زرومه قوی علمی _ اجرایی مرتبط با حوزه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، همچنین اعتدال در مواضع سیاسی می تواند گزینه ای مناسب برای اثبات شعار جوانگرایی و کارامدی رییس جمهور و پویایی کابینه دولت دوازدهم باشد .
لازم به توضیح است که سرپرستی وزارتخانه ، امروز شنبه مورخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ،به دکتر انوشیروان محسنی بندپی( رئیس فعلی سازمان بهزیستی ) سپرده شده است.

خبر جدید  شناسایی 4500 نفر با تابعیت ایرانی متولد از طرف مادر در خراسان رضوی

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

منبع : شعار سال


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
خبر جدید  آقای سیف! به جای لحن آموزگارمنشانه، درباره سقوط ارزش پول ملی در زمان خود توضیح دهید
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *