اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیاز مند تخصیص اعتبار

شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیاز مند تخصیص اعتبار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری تربت حیدریهشبکه آبرسانی تربت حیدریه نیاز مند تخصیص اعتبار گفت: طول شبکه های آبرسانی و خطوط انتقال آب این شهر ۵۵۰ کیلومتر است که یک پنجم آن معادل ۱۱۰ کیلومتر فرسوده و نیازمند مرمت و بازسازی است.

محمود امیری با اشاره به کمبود اعتبار که از عمده مشکلات فراروی این شرکت است افزود: مرمت و بازسازی شبکه های فرسوده آبرسانی تربت حیدریه زمان بر و نیازمند تخصیص اعتبار ویژه است

خبر جدید  ایجاد تسهیلات برای پذیرش دانشجوی عراقی در مراکز علمی آستان قدس رضوی

وی شمار مشترکان زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب شهری تربت حیدریه را ۵۸ هزار مشارک اعلام کرد و گفت: این شرکت ۱۷ میلیارد ریال از مشترکان طلب دارد که بیشترین مقدار بدهی مربوط به مشترکان بخش خانگی است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری تربت حیدریه گفت: هم اکنون سه طرح آبرسانی با حدود چهار میلیارد ریال اعتبار در شهرستان تربت حیدریه در دست اجراست که طرح آبرسانی به شهر تربت حیدریه با ۳۰ درصد میانگین پیشرفت از طرح های در دست اقدام به شمار می رود.

خبر جدید  حضور شوریان در اردوی تیم ملی بوکس

امیری سرانه مصرف آب در هر شبانه روز در این شهرستان را ۲۰۰ لیتر اعلام و بر اصلاح الگوی مصرف آب تاکید کرد و افزود: مقدار مصرف استاندارد آب در هر شبانه روز ۱۴۰ لیتر است.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *