اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شرایط امروز کشور نیاز به وحدت و انسجام ملی دارد

شرایط امروز کشور نیاز به وحدت و انسجام  ملی دارد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حیدری صبح دوشنبه درجلسه علنی شورای اسلامی که در تالار شهر برگزار شد اظهار کرد: ایجاد گروههای تروریستی توسط آمریکا و همپیمانانشدر خاورمیانه خسارت های جدی در این منطقه ایجاد کرده و ما حادثه زاهدان را محکوم می کنیم و امیدواریم مراقبت های لازم انجام شود تا این اتفاقات تکرار نشده و جواب قاطعی به تروریست ها داده شود.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی روشی برای مقابله با تحریم ها و تامین نیازهای اساسی کشور متکی به منابع داخلی است که این روزها به شدت به آن نیازمندیم و باید با تکیه بر توان داخل کارافرینی و رفع موانع انجام شود.

خبر جدید  خراسان رضوی باید الگوی کشور در مصرف صحیح آب شود

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به انتشار بیانیه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب بیان کرد: در ۴۰ سالگی انقلاب بهتر است برگردیم و خطاهای گذشته را اصلاح کنیم که این کار در ذات انقلاب است.

حیدری خاطرنشان کرد: توجه به اراده ملی در فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این بیانیه بسیار پررنگ بود و در این روزها که عملیات روانی خاصی علیه دولت شکل گرفته باید بگوییم دولت نیز مظهر اراده ملی است.

خبر جدید  افزایش سن امید به زندگی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است

وی گفت: در شرایط فعلی که در مرزهای کشور مشکلاتی وجود دارد و در خارج نیز فشارها بر کشور بیشتر شده عملیات روانی برای تحت فشار قرار دادن دولت درست نیست و همه در شرایط ایجاد شده از جمله موفقیت ها و شکست هامسئول هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: برنامه های توسعه کشور در مجلس تهیه و هزینه های زیادی برای آن می شود و دولت تنها در این زمینه مسئول نیست و در این شرایط نیاز به وحدت و اتحاد ملی داریم.

خبر جدید  96 هزار خانوار مشهدی زیرپوشش جمع آوری پسماند خشک هستند

حیدری اظهار کرد: کسانی که در ایجاد حوادث دی ماه سال گذشته مشهد نقش آفرین بودند و باعث ایجاد آن اتفاقات شدند باید پاسخگوی اقدامات خود باشند نه اینکه بخواهند دولت که منتخب مردم است را تحت فشار قرار دهند.

کد خبر ۴۵۴۵۳۶۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *