اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شروع عملیات اجرایی شبکه توزیع آب ناحیه صنعتی رباط سنگ

شروع عملیات اجرایی شبکه توزیع آب ناحیه صنعتی رباط سنگ

شعارسال: مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از ناحیه صنعتی رباط سنگ، گفت: پروژه‌های زیرساختی و آبرسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار بوده و تامین، تکمیل و انتقال این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده صورت می پذیرد.

وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال و در مدت ۴ ماه به طول ۵ کیلومتر به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت،اجرا و تامین آب همگام با آخرین استانداردهای روز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی و سرعت در انجام کارها، بیان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب در استان اجرای طرح و ساخت تصفیه‌خانه و دیگر راهکار های موثر برای مقابله با ‌کم‌آبی در دست اقدام بوده و در راستای تداوم مطلوب خدمات آبرسانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.

وی در پایان گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت ۷۳ هکتار ایجاد شده و فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در کیلومتر پنج رباط سنگ – مشهد قرار گرفته است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۹دی۱۳۹۷ ، کدخبر: ۷۱۷۲۱۹: www.ilna.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  ارتباط بی واسطه با خدمتگزاران، حق مردم و تکریم آنان، تکلیف مسوولان است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *