اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شرکت ۲۰۰ نفر در مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان

شرکت ۲۰۰ نفر در مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان

شرکت تعداد 200 طلاب در مسابقات قرآنی طلاب و روحانیون اهل سنت خراسانعلی مهدویپور در گفتوگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: شرکت کنندگان این مسابقات در دو بخش خواهران به تعداد ۷۰ نفر و تعداد ۱۳۰ نفر نیز در بخش برادران بوده است که از ۳ استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی هستند.
وی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات قرآنی، طلاب در رشتههای حفظ، قرائت، ترتیل، ترجمه و مفاهیم به رقابت با یکدیگر میپردازند.
مسئول برگزاری مسابقات قرآنی طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان با اشاره به پیشرفت این دوره از مسابقات نسبت به سال گذشته نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه مسابقات امسال از رشد خوبی برخوردار بوده به گونهای که بر تعداد شرکت کنندگان نیز افزوده شده است.
مهدوی پور ادامه داد: در واقع برنامهای را برای شرکت کنندگان در نظر گرفتیم تا سطح کیفی آنها افزایش پیدا کند. در این راستا به همت افراد فعال این حوزه در شهرستانها، کلاسهای فوق برنامهای را برگزار شد که طی این کلاسها به افراد آموزشهای لازم ارائه میشود تا برای شرکت در این دوره از مسابقات آمادگی لازم را به دست آورند.
مسئول برگزاری مسابقات قرآنی طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان سطح کیفی شرکت کنندگان این دوره را نیز اینگونه عنوان کرد: هر یک از افراد در سطوح مختلفی شرکت کردهاند به نوعی که برخی از آنها تجربهای در این زمینه داشتهاند و در مسابقات مختلف نیز شرکت کردهاند که باالطبع این امر به سطح کیفی آنها کمک میکند و افرادی که هیچ تجربهای در این زمینه نداشتهاند از سطح پایین تری برخوردار هستند.

خبر جدید  تحویل 500 هزار مسکن مهر تا 2 سال آینده به مردم

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *