اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

شرکت ۶۰۰ نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن گناباد

شرکت ۶۰۰ نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن گناباد

حجت الاسلام حسن تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نشر معارف قرآنی در بین آحاد مردم می تواند حرکتی بی نظیر در راستای احیای فرهنگ اسلامی در جامعه باشد و آشنا کردن نسل جوان با قرآن و مفاهیم آن می تواند این قشر را در برابر تهاجم های فرهنگی دشمن بیمه کند.

وی با اشاره  همکاری اداره ارشاد با اوقاف برای نخستین بار در برگزاری این آزمون ابراز کرد: وظیفه همه فعالین فرهنگی این است که روح و جسم خود را با قرآن عجین کنند تا در کارهای فرهنگی بتوانند نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

خبر جدید  تعویض پرچم گنبد بارگاه منور رضوی به رنگ سیاه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد تصریح کرد: روند حرکت فعالیت‌های قرآنی در گناباد نویدبخش پیشرفت است و باید با استفاده از تجارب و دانش فعالان قرآنی نسبت به تقویت علوم مختلف قرآن در سطح جامعه بویژه نسل جوان تلاش بیشتری انجام شود.

تقوی خاطرنشان کرد: شکل برگزاری مسابقات اوقاف و امورخیریه به گونه‌ای است که نفرات برگزیده مرحله شهرستانی به مرحله استانی و از آن به مرحله کشوری و بین‌المللی راه خواهند یافت و اگر این سلسله مراتب در برگزاری مسابقات نباشد ایجاد رقابت و شناسایی استعدادهای قرآنی پدید نمی‌آید.

خبر جدید  کشف ۴۳ هزارکیلوگرم مواد غذایی فاسد در مشهد/۱۳۹ مرکز عرضه تعطیل شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد در پایان اظهار کرد: در برگزاری هرچه بهتر این مسابقات همه ارگان های فرهنگی همکاری لازم را داشته و امروز در محل دانشگاه پیام نور گناباد تعداد ۶۳۰ نفر به مسابقه خواهند پرداخت.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *