اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شطرنج باز مشهدی قهرمان مسابقات بین المللی جام فردوسی شد

شطرنج باز مشهدی قهرمان مسابقات بین المللی جام فردوسی شد

رضا پاشا نجاتی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرصاد خداشناس دیگر شطرنج باز مشهدی هم در جدول استادان بعد از مصدق پور به مقام نایب قهرمانی دست یافت و اصلان آتابایف از کشور قزاقستان سوم شد.
وی ادامه داد: مانی جاهدی، داوود وحدتیان و پویان دوست کام در جدول آماتورها و محمد حسین حسامی، ابوالفضل مقیسه و بهنام خسروی همگی از ایران نیز در جدول نوجوانان زیر ۱۴ سال مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: نهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام فردوسی از دهم اسفند ماه در مشهد آغاز شد و امشب پایان یافت.
پاشا نجاتی افزود: ۵۰ شطرنج باز خارجی از ۲۷ کشور، ۱۵۰ شطرنج باز از خراسان رضوی و ۲۰۰ شطرنج باز از سایر استانهای کشور در این رقابتها شرکت کردند.
وی ادامه داد: شطرنج بازانی از کشورهای انگلیس، فرانسه، ایرلند، روسیه، آمریکا، هند، اسلواکی، پرتغال، لبنان، عراق، قزاقستان، اوکراین و نپال از جمله شرکت کنندگان در این مسابقات بودند.
رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: شطرنج بازان حاضر در مسابقات در سه جدول استادان، آماتورها و نوجوانان زیر ۱۴ سال به روش سوئیسی با هم مسابقه دادند و به نفر نخست این مسابقات ۱۰۰ ، نفر دوم ۸۰ و نفر سوم ۶۵ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.
۱۹۲۲/۷۵۰۷

خبر جدید  درخشش بانوان خراسان شمالی در مسابقات دو و میدانی کارگران کشور


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها: ، ، ،


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *