به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ژاله فرامرزیان روز پنجشنبه در مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی وزرشی در مشهد اظهار کرد: نوع شناسه ای که برای هیات های ورزشی صادر می شود به گونه ای است که این هیاتها، نهادهای مدنی و معاف از مالیات تلقی می شوند.

وی ادامه داد: بیمه ورزشی باید جدی گرفته شود و پوشش بیمه ای، علاوه بر ورزشکاران باید سایر فعالان عرصه ورزش را نیز در بر بگیرد.

خبر جدید  صدور ۲۶۴ رای به نفع موقوفات خراسان رضوی در محاکم قضایی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: جنس فدراسیون پزشکی ورزشی حمایت از ورزشکاران است که متاسفانه با مجموعه ای از مسائل که سلامت آنها را تهدید می کند مواجه هستند.

فرامرزیان افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی باید نظام برنامه ای مناسب برای ارتقاء سطح سلامت و امنیت ورزش قهرمانی داشته باشد همچنین برخی باشگاههای ورزشی نیز محیط امنی برای حضور جوانان و نوجوانان نیستند که باید این مساله نیز حل شود.

خبر جدید  پوستر چهارمین جشنواره ابوذر خراسان رضوی رونمایی شد

وی ادامه داد: اماکن و فضاهای ورزش همگانی نیز از نظرات پزشکان بی بهره است در حالی که مکانهای ورزشی باید با تایید فعالان هیاتهای پزشکی ورزشی بنا شود تا کمتر شاهد آسیب ورزشکاران باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: برای عملیاتی کردن این موضوعات در وزرات ورزش و جوانان با فدراسیون پزشکی ورزشی هرگونه همکاری و تعاملی خواهیم کرد.

خبر جدید  باید جودو استان را به جایگاه اصلی خود برسانیم/حرکت رو به رشد ورزش استان آغاز شده است

مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی امروز با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون و روسای هیاتهای پزشکی ورزشی استانهای کشور در مشهد برگزار شد و کلیات برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸ فدراسیون پزشکی ورزشی در این مجمع به تصویب اعضا رسید.