اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

شهدا براي ما عظمت و برکت به ارمغان آوردند

شهدا براي ما عظمت و برکت به ارمغان آوردند

شهدا براي ما عظمت و برکت به ارمغان آوردند

خبرگزاري آريا-  مديرکل بنياد خراسان رضوي گفت:بعد از انقلاب به تمامي روستاها حتي دورافتاده ترين آنها، امکانات اوليه رفته است که بايد آن عظمت و برکتي که شهدا براي ما به ارمغان آوردند را قدر بدانيم.
به گزارش خبرگزاري آريا، حجت الاسلام حسين معصومي پنج شنبه ۱۲ بهمن در اجتماع کارکنان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي ضمن تبريک دهه فجر گفت: ما در جايي مشغول خدمتگزاري هستيم که امام خميني(ره) آن را افضل نهادها دانستند و رهبر معظم انقلاب نيز آن را دستگاه عصمت و طهارت عنوان کردند.
مديرکل بنياد خراسان رضوي در ادامه بيان داشت: وضعيت علمي کشور طوري بود که خيلي‌ها فرصت درس خواندن نداشتند و فقط عده‌اي از خواص مي‌توانستند به مکتب يا مدرسه بروند و درس بخوانند. ولي امروز شاهد آمار زياد باسوادان و معلمين هستيم.
وي افزود: امروز مردم ما با قدرت جلوي آمريکا ايستاده‌اند، چرا که عزت و عظمت مردم بالا رفته است. وقتي در آن زمان مساله برق‌رساني به روستاها مطرح شد خيلي از اقتصاددانان مخالف بودند، اما امروز مي‌بينيم که به تمامي روستاها حتي دورافتاده ترين آنها، امکانات اوليه رفته است. در نهايت هدف از تمام صحبت‌ها اين است که بايد آن عظمت و برکتي که شهدا براي ما به ارمغان آوردند را قدر بدانيم.
حجت الاسلام معصومي در مورد سفرهاي شهرستاني گفت: در اين مدت دو ماه و نيم به ۱۸ شهرستان سفر کرده و با مسئولين شهرها و جامعه ايثارگري ديدار و گفت و گو کرديم.
وي در پايان با اشاره به برگزاري نشست با ايثارگران در سال آينده، گفت: با تشکيل کميته‌اي به موضوع اشتغال با محوريت اشتغال ايثارگران خواهيم پرداخت.

خبر جدید  دیدار جمعی از اصناف و بازاریان در مشهد با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *