خراسان ما
خراسان ما

شهدا سند دفاع ملت ایران از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

شهدا سند دفاع ملت ایران از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا احمدی روز پنجشنبه در دومین یادواره ۸۸ شهید سرافراز آستان قدس رضوی که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار کرد: برای رهایی از مشکلات امروز باید همانند دوران دفاع مقدس جهادی و دلاورانه عمل کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: باید بدانیم شهدا اسناد معتبری هستند از یک حادثه بسیار بزرگ علیه ملت ایران و همچنین آنها اسناد پیروزی و مقاومت ملت ایران در پیروزی در برابر جبهه جهانی استکبار هستند.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) تصریح کرد: شهدا با کمترین امکانات مقابل دشمن ایستادند و به همین دلیل آن‌ها اسناد متقن و بی‌بدیل و خدشه ناپذیری هستند که ثابت می‌کنند ملت ما در سخت‌ترین شرایط از ارزش‌های انقلاب دفاع می‌کنند.‌

احمدی گفت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب فتنه‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم و این به معنای تمام شدن مشکلات نیست و اگر ما به این موفقیت‌ها مغرور شویم دچار غفلت خواهیم شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی از جمله سوریه، لبنان و عراق با الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران شکل گفته و به دفاع از آرمان‌های خود مقابل استکبار جهانی ایستاده اند.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) گفت: برپایی یادواره شهدا زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت رزمندگان در دفاع مقدس را فراهم می‌کند.

کد خبر ۴۵۶۸۲۸۰


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد