خراسان ما
خراسان ما

شهرداری حقوق شهروندان مشهدی را رعایت کند

شهرداری حقوق شهروندان مشهدی را رعایت کند

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حیدری صبح دوشنبه در جلسه پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد با تبریک روز مهندس اظهار کرد: خواجه نصیر طوسی از افتخارات این خطه است ودر مشهد خیابان و یا میدانی به نام وی نامگذاری نشده و امروز در شورا به این موضوع خواهیم پرداخت.

وی با تبریک روز ولادت حضرت فاطمه (س) افزود: اهمیت جایگاه زنان در ادیان ابراهیمی مستندات ارزشمندی داشتهو اسلام به زن نگاه والایی دارد و اگر گاهی به نام دین به این جایگاه توهین می شود از کم دانشی و بی تقوایی ناقلان است.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: در شورای پنجم به استفاده از توان زنان تاکید ویژه داریم و از شهردار مشهد می خواهیم زمینه حضور فعال این قشر در مدیریت شهری فراهم شود.

حیدری با اشاره به افتخار آفرینی هنرمندان تئاتر در کشور گفت: با وجود همه محدودیت ها هنرمندان ما در این حوزه افتخار آفرینی خوبی داشتند و امیدواریم پروژه تئاتر شهر مشهد هرچه زودتر شکل گیرد.

وی بیان کرد: این روزها بخشی از مردم در تامین نیازهای ضروری خود دچار مشکل هستند و در این شرایط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان نقش مهمی می تواند ایفا کند و در شهر نیز مردم به نوعی مصرف کننده خدمات هستند و باید حقوق آنها توسط مدیریت شهری رعایت شود.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: در روزهای پایانی سال باید در مسائل اقتصادی و مالی خصوصا در پرداخت حقوقمراقبت لازم صورت گیرد و تعهدات شهرداری به مردم در قالب صلح نامه ها محقق شود.

حیدری بیان کرد: ما در صدور مجوزها و پاسخگویی مطالبات متقاضیان، دریافت منابع را بر ضوابط و مقررات ترجیح ندادیم و تلاش می کنیم به تعهدات خودمان عمل کنیم.

کد خبر ۴۵۵۱۶۶۴


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد