اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار به راهیان نور است

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار به راهیان نور است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمد رضاکلائی امشب در نشست مشترک با سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی اظهار داشت: در راستای فرهنگسازی از اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور حمایت میکنیم.

شهردار مشهدمقدس گفت: فرهنگسراهای شهرداری به ویژه فرهنگسرای پایداری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیتهای خوبی دارند.

خبر جدید  استاندار خراسان رضوی: سازمان نظام مهندسی برای اتلاف منابع در حوزه ساختمان تدبیری بیندیشد

کلایی با اشاره به اینکه با کلیات طرح مشارکت شهرداری در اعزام دانشآموزان مناطق کم برخوردار به اردو راهیان نور موافق هستیم گفت:اما برای اجرای بهتر و هماهنگ این طرح نیاز به برگزاری جلسات هماهنگی مشترک جهت برنامه ریزی و تقسیم کار هستیم که معتقدم تا پایان دی ماه به جمعبندی نهایی برسیم.

شهردار مشهدمقدس افزود: پیشنهاد اجرای طرح شهر بدون بی سواد را چندی پیش ارائه کردیم، ما آماده مشارکت در اجرای این طرح هستیم وسپاه امام رضا(ع) نیز میتواند در این طرح مشارکت داشته باشد.

خبر جدید  نخستین همایش منطقه‌ای آسیب‌های اجتماعی اعتیاد در خراسان رضوی برگزار شد

کلایی خاطرنشان کرد: پیشنهاد دیگری که ارائه کرده ایم طرح شهر بدون گرسنه است که در این راستا مذاکراتی با آستان قدس رضوی و کمیته امداد انجام دادهایم که از سپاه امام رضا(ع) و بهزیستی نیز دعوت میکنیم در اجرای این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ویژه برنامه‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در حرم منور رضوی برگزار می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *