اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

شکوه مردم خلیل آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شکوه مردم خلیل آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم ولایتمدار، انقلابی، بصیر و آگاه خلیل آباد بار دیگر همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده خود در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ در طلیعه سی و نهمین بهار شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار خلیل آباد به خیابان‌ها آمدند و عزت، عظمت و اقتدار نظام اسلامی را بار دیگر به نمایش گذاشتند و حماسه‌ای پرشورتر و چشمگیرتر از سال‌های قبل را خلق کردند.

خبر جدید  راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمایش قدرت مردم و بالاترین عبادت است

جای جای خیابان امام(ره) شهر خلیل آباد مملو از شکوه مردمی است که موجی از دریای غیرت و ایستادگی را به نمایش گذاشتند.

حضور پرشور گروه‌های مختلف مردمی از جمله علما و روحانیان، کارمندان، اصناف، بازاریان، فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و بانوان جلوه‌ای خاص از وحدت و همدلی مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشته بود.

خبر جدید  درخشش پهلوانان اسفراين در رقابت هاي کشتي سنتي آبا

مردم خلیل آباد با سر دادن شعار‌های الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، لا اله الا الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود خائن، ۲۲ بهمن ماه یوم‌الله، بنیانگذار نهضت روح الله، یاد شهیدان خدا زنده باد، میثاق با شهیدان، میثاق با امام است و اطاعت از رهبری، حفظ خط امام است، پاسخ دندان‌شکنی به تهدید‌ها و اغتشاشات اخیر دادند.

خبر جدید  حادثه رانندگی در سبزوار با 1 کشته
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *