اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت شورای گفت‌وگو برای رفع موانع سرمایه‌گذاری

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت شورای گفت‌وگو برای رفع موانع سرمایه‌گذاری

استاندار خراسان رضوی گفت: باید از ظرفیت‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی برای رفع موانع سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علیرضا رزمحسینی در جلسه شورای گفتوگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان رضوی که با حضور رئیس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار کرد: کسب رتبه نخست شورای گفتوگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی در سطح ملی افتخاری است که به همت اعضا و تلاشهای رشیدیان استاندار سابق رقم خورده است.

وی افزود: امید داریم از ظرفیت قانونی شورای گفتوگوی دولت و بخش خصوصی بتوانیم در جهت رفع هرچه بیشتر موانع پیش روی سرمایهگذاری و توسعه اقتصادی استان استفاده کنیم.

خبر جدید  اهدای یک دستگاه هود بیوشیمی به بخش شیمی درمانی کاشمر

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه هیچ مانعی نباید پیش روی سرمایهگذاری بخش خصوصی غیردولتی وجود داشته باشد، تاکید کرد: با توجه به مناسبات منطقهای و برنامه دولت برای افزایش سطح تعاملات میان ایران و دیگر کشورها، امیدواریم سال آینده شرایط برای حرکت به سمت فعالیت های اقتصادی بیشتر و دستیابی به رشد اقتصادی فراهم شود.

وی گفت: اخیرا شاهد بودیم رئیس جمهوری برخلاف رئیس جمهور آمریکا، رسما به عراق سفر کرد و با استقبال خوب مقامات این کشور، در شهرهایی مانند بغداد، نجف و کربلای معلی حضور یافت و توافقات بسیار ارزشمندی حاصل شد که میتواند در ارتقای سطح روابط اقتصادی دو کشور موثر واقع شود.

خبر جدید  اعلام شاخص مرگ و میر حوادث ناشی از کار/ فعالیت 14 میلیون کارگر رسمی در کشور

رزم حسینی بیان کرد: امیدواریم با همکاری بیش از پیش نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوانیم در راستای رفع مشکلات فعالان بخش خصوصی برای دست یابی به توسعه و آبادانی گام برداریم.

رئیس اتاق بازرگانی ایران هم در این جلسه گفت: در آخرین ارزیابی وزارتکشور با موضوع عملکرد شوراهای گفتوگوی دولت و بخشخصوصی، خراسانرضوی رتبه نخست را در سطح ملی کسب کرده و به همین دلیل لازم است از استاندار خراسانرضوی بهعنوان ریاست شورا قدردانی کنم.

خبر جدید  نقش پر رنگ زنان عشایر با سهمی بیش از ۵٠ درصد در فعالیت‌های اقتصادی

غلامحسین شافعی افزود: کسب این رتبه رسالت سنگینتری را بر دوش اتاق بازرگانی خراسانرضوی و فعالان اقتصادی میگذارد که با تلاش و همت، زمینه تقویت اثرگذاری مصوبات شورای گفتوگوی دولت و بخشخصوصی استان در شورای ملی اثرگذار فراهم شود.

وی ادامه داد: سفر رئیس جمهور به عراق بیبدیل بود و توافقات خوبی حاصل شد که انعکاس بینالمللی بسیاری داشت. بهزودی مشکل ویزا برای تجار و بازرگانان برطرف خواهد شد و در این رابطه تفاهم نامه ای هم به امضا رسید.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *