فرمانده نیروی انتظامی بر افزایش و تزریق نیرو، ارتقای تجهیزات الکترونیکی، اپتیکی در حوزه مرزبانی تأکید کرد. " /> ضرورت تقویت تجهیزات الکترونیکی و نیرو در حوزه مرزی | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61847
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ضرورت تقویت تجهیزات الکترونیکی و نیرو در حوزه مرزی

ضرورت تقویت تجهیزات الکترونیکی و نیرو در حوزه مرزی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتریدر سفر به استان خراسان رضوی از مرزهای شمال شرق کشور با هدف ارتقایبنیه دفاعی و امنیتیو نیز ارزیابی آمادگی عملیاتی واحدهای مرزی بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خطاییحوزه صالحآباد، به بازدید امروز خود از بیش از ۳۰۰ کیلومتر مرزهای خراسان رضوی اشاره و اظهار کرد: در این بازدیدشاهد بودم، مرزبانان و فرماندهان با صلابت، اقتدار و روحیه جهادی در حال حراست و پاسداری از مرزهای کشور عزیزمان هستند که به آنها خدا قوت عرض میکنم.

خبر جدید  پیام تبریک لاریجانی به تولیت آستان قدس رضوی

فرمانده ناجا تصریح کرد: در سال آینده، نیروی انتظامی درصدد است با افزایش و تزریق نیرو و همچنین ارتقایتجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزهای کشور، بیش از گذشته مأموریتها را با سرعت بیشتری انجام دهد.

وی با بیان اینکه طی چند ماهه گذشته، افرادی با هدف انجام اقدامات تروریستی به صورت غیرمجاز وارد کشور شده اما با هوشیاری و همت مرزبانان، دستگیر شدند، تصریح کرد: امروز فرزندان میهن اسلامی در نیروی انتظامی برای حراست از مرزهای کشور آمادگی دارند و امنیت خوبی در سرتاسر ایران اسلامی حاکم است.

اشتری درباره خیرین امنیتساز، گفت: فرمانده معظم کل قوا در سال ۹۵، در دیدار فرماندهان ناجا در خصوص خیرین امنیتساز فرمایشهایی بیان داشتند که پس از آن، اقدامات مؤثرتری در این رابطه انجام شد.

خبر جدید  صدور مجوز انتقال آب از چابهار به شرق کشور /اجرای پروژه انتقال آب با محوریت خراسان‌رضوی

عالیترین مقام انتظامی کشور به مشارکت خیرین امنیتساز در ساخت و تجهیز مقرهای انتظامی اشاره و تصریح کرد: برای ساخت و تجهیز کلانتریها در سراسر کشور از خیرین امنیتساز دعوت میشود تا بیش از گذشته به ناجا در این مقوله کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با جدیت و علاقه در حال خدمترسانی به مردم است و افتخار میکنیم سرباز ولایت و خدمتگزار مردم هستیم.

خبر جدید  نمایشگاه پیام آور رحمت در کتابخانه آیت‌الله قزوینی برگزار می‌شود

اشتری با اشاره به موضوع امنیت که یکی از مهمترین و بالاترین نعمتهاست، افزود: در خصوص ارتقایامنیت، کمیسیونهای مختلفی در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

فرمانده ناجا ضمن قدردانی از حمایتهای دولت و مجلس از نیروی انتظامی، تصریح کرد: با توجه به طول مرزهای کشور، حمایتهای دولت و مجلس در مقوله انسداد مرزی و تقویت مرزبانانی و نیز تأمین اعتبارات مربوط به این حوزه بایستی بیش از پیش باشد.

انتهای پیام/۴۰۷۶/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *