اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

ضرورت روشنگری برای جوانان در فضای غبارآلود امروز دشمن

ضرورت روشنگری برای جوانان در فضای غبارآلود امروز دشمن

مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه سپاه ناحیه تربت حیدریه تاکید کرد:

مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه تاکید کرد: در فضای غبار آلود کنونی کشور که همه جا را فتنه‌های مختلف فراگرفته، باید برای جوانان روشنگری شود تا بدانند که دشمنان و مستکبران دنیا برای کلیه اعتقادات، ارزش‌های دینی و اسلامی و معنوی آن‌ها برنامه داشته و نقشه‌های مختلف کشیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حجت الاسلام آرمان، در جمع هادیان سیاسی بسیج و سپاه در سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات دشمنان انقلاب، تخریب شخصیت‌های بزرگ نظام در بین مردم و جوانان است.

خبر جدید  تحقق منشور حقوق شهروندی اولویت کاری فرمانداران قرار گیرد

وی با اشاره به جوانان که مهم‌ترین قشر جامعه هستند، افزود: در فضای غبار آلود کنونی کشور که همه جا را فتنه‌های مختلف فراگرفته، باید برای جوانان روشنگری شود تا بدانند که دشمنان و مستکبران دنیا برای کلیه اعتقادات، ارزش‌های دینی و اسلامی و معنوی آن‌ها برنامه داشته و نقشه‌های مختلف کشیده اند.

حجت الاسلام آرمان در ادامه در تبیین علل و عوامل بروز اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، چون در صحنه عمل به توفیقی نرسیدند، لذا می‌خواهند کاستی‌ها و زخم‌های جزئی موجود در کشور را در نظر مردم و جوانان بزرگ جلوه داده و آن‌ها را برجسته نمایند و در نهایت روحیه نشاط و امید مردم و جوانان را از انقلاب و نظام بگیرند و به این طریق به خود آن ضربه بزنند.

خبر جدید  صعود بیمار پیوند کبد به ارتفاعات دماوند

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اقدامات دیگر شوم  دشمن در حال حاضر  این است که شخصیت‌های مومن، انقلابی و بزرگ نظام و کشور را در نزد مردم و جوانان با حربه‌های مختلف اعم از فضای مجازی و … تخریب نموده و مردم را نسبت به آن‌ها بدبین نمایند.

مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه در پایان خطاب به هادیان سیاسی خاطر نشان کرد: یک هادی سیاسی باید روحیه امید و نشاط را نسبت به آینده انقلاب اسلامی به بدنه جامعه تزریق نموده و آن‌ها را نسبت به سرنوشت خودشان امیدوار نماید.

خبر جدید  نبود مکان مناسب برای حوزه علمیه خواهران مه‌ولات
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *