اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

طرح توافقنامه برجام به خاطر سدکردن پیشروی ما در بحث موشکی و هسته‌ای بود

طرح توافقنامه برجام به خاطر سدکردن پیشروی ما در بحث موشکی و هسته‌ای بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ غلامرضا محمدی پور عصر امروز در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه پاسداران ناحیه مقاومت درگز ضمن عرض تبریک به مناسبت پیروزی جنود الله بر جنود شیطان گفت: انقلاب اسلامی ایران از انقلاب حضرت علی (ع) و عاشورای امام حسین (ع) نشئت گرفته است.

وی با اشاره به دوره هشت ساله جنگ تحمیلی افزود: در دهه اول انقلاب و دقیقا زمانی که هیچ گونه نیرو و ادوات دفاعی همچون ارتش و سپاه نداشتیم این جنگ بر ما تحمیل شد، جنگ نابرابری که ابر قدرت‌های جهان، کشور عراق را تحت پوشش حمایت‌هایی از قبیل حمایت اقتصادی، تسلیحاتی، اطلاعاتی، مستشاری و دیپلماتیک قرار داده بودند.

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا (ع) عنوان کرد: قدرت‌های استکباری دنیا در بحث اقتصادی ۶۰ میلیارد دلار به عراق کمک کردند. حمایت دشمن در بخش اقتصادی برای جلوگیری از پاگرفتن انقلاب و قرآن و اهل بیت(ع) بود چرا که حکومت اسلامی یعنی حکومت الله و نفی ستمگران و زورگویان و استکبار جهانی. تمام دنیا پای کار آمدند تا امام راحل و انقلاب و اسلام را نابود کنند، اما به لطف خدا نتوانستند کاری از پیش ببرند.

خبر جدید  ایران زیباست؛ «نایبند» ماسوله‌ی کویر

محمدی پور تشریح کرد: ما در اوایل جنگ قدرت ساخت و تولید تسلیحات نظامی و حتی سیم خاردار را نداشتیم، این در حالی است که دشمن با تجهیزات کامل به میدان آمده بود. به وجود آمدن مشکلات تنفسی رزمندگان ما حاصل فرو ریختن ۶۰۰۰ تن بمب شیمیایی دشمن در زمان جنگ بود که با وجود گذشت ۴۰ سال از انقلاب شاهد آثار مخرب آن هستیم.

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا (ع) اذعان داشت: با وجود اینکه عراق شروع کننده جنگ تحمیلی بود و ما فقط از میهن خود دفاع کردیم، اما تمام قطعنامه‌های سازمان امنیت ملل علیه ایران و در حمایت از عراق بود.

محمدی پور اظهار کرد: کشور‌های دنیا از همه لحاظ عراق را حمایت کرده و تمام امکانات موجود را در اختیار آن قرار دادند، اما از آنجایی که ما با اسلام و قرآن و ولایت بودیم و برای هدف مقدسی می‌جنگیدیم این جنگ هشت ساله با پیروزی نظام مقدس اسلامی به پایان رسید، بدون اینکه حتی یک وجب از خاک ایران به تصرف بیگانگان در آید.

خبر جدید  صادرات ۶۳۵ تن کالا از گناباد به ۷ کشور دنیا

وی با اشاره به دوران ننگین سلطنت ناصرالدین شاه تبیین کرد: در زمان حکومت این شاه قاجار، کشور ایران ۵ میلیون کیلومتر وسعت داشت، اما همه شاهان این سلسله با بی عرضگی و بی تدبیری دو سوم از مساحت آن را در اختیار کشور‌های بیگانه قرار دادند.

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا (ع) گفت: در بحث جریانات اخیر، منافقین، سلطنت طلب‌ها و نفوذی‌ها مثلثی تشکیل داده بودند که این نظام را براندازند، فضای مجازی و اینترنت و … را هم از مدت‌ها قبل برای چنین روزی آماده کرده بودند تا جوانان ما را به خود معتاد کرده و افکار آن‌ها را شستشو دهند.

محمدی پور تاکید کرد: تحریم از جمله مواردی است که از ابتدای انقلاب تاکنون ما را با خود درگیر کرده است، اما با این وجود از لحاظ قدرت موشکی در مقام سوم جهان هستیم و دشمن به شدت از موشک‌های ما هراس دارد، طرح توافقنامه برجام هم دقیقا به خاطر سد کردن پیشروی ما در بحث موشکی و هسته‌ای بود.

خبر جدید  دستگیری یکی از عوامل تولید و توزیع مشروبات الکلی در مشهد

وی اظهار کرد: امروز جوانان ما با همت و تلاش مضاعف خود توانسته اند به فناوری هواپیمای بدون سرنشین، اسکله و ناو‌های زیر دریایی و پالایشگاه بنزین یورو ۵ دست پیدا کنند بنابراین اگر بخواهیم و اراده کنیم به راحتی می‌توانیم با استفاده از ظرفیت همین جوان‌ها مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا (ع) تصریح کرد: اگر مسئولان کشور به رهنمود‌های مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی گوش فرا می‌دادند هیچ یک از مشکلات کنونی را نداشتیم و این سطح از نارضایتی پیش نمی‌آمد.

محمدی پور در پایان خاطر نشان کرد: امروز کشور ایران موفق شده آشوب‌ها و مشکلات منطقه را حل کرده و دشمنان را سر جای خود بنشاند، بنابراین به راحتی و با همکاری مسئولین دولتی با مردم خواهیم توانست مشکلات کشور خود را یکی پس از دیگری برطرف کرده و این انقلاب را با دستان با کفایت مقام معظم رهبری به صاحب اصلی خود امام زمان (عج) تحویل دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *