اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

ظرفیت‌های کشور را تضعیف نکنیم/ جنگ در میدان اقتصادی

ظرفیت‌های کشور را تضعیف نکنیم/ جنگ در میدان اقتصادی

به گزارش خبرنگار مهر، سردار امیرعلی حاجی‌زاده چهارشنبه شب در همایش ملی مثبت چهل در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز دشمن تلاش می کند در میان جامعه خصوصا جوانان ناامیدی ایجاد کند که در این شرایط باید دستاوردهای انقلاب را به اطلاع مردم برسانیم.

وی افزود: عده‌ای می‌گویند اگر هر نظام دیگری در کشور وجود داشت همین پیشرفت‌ها را می کرد که برای پاسخ به این افراد باید وضعیت امروز خود را نسبت به ۴۰ سال گذشته با کشورهای همتراز جمهوری اسلامی ایران مقایسه کنیم.

خبر جدید  بودجه های دولتی تاثیری در اقتصاد خراسان رضوی ندارد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: برای مقایسه، مصر بهترین گزینه است زیرا این کشور مراودات ایران و مصر پیش از انقلاب زیاد بود و مسئولان این کشور وضعیت خودشان را مانند ایران می‌دانستند.

حاجی‌زاده تاکید کرد: طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اما شرایط ما با این کشورها کاملا متفاوت بود زیرا ابتدای انقلاب درگیر مبارزه با گروه منافقین شدیم و بعد از آن نیز هشت سال با رژیم بعث عراق جنگیدیم و بسیاری از زیرساخت‌های کشور نابود شد و بعد از دفاع مقدس نیز تحریم‌های اقتصادی و توطئه‌های دشمن ادامه داشت.

خبر جدید 

وی تاکید کرد: وضعیت در کشور مانند مصر در همه این سال‌های متفاوت بود و آنها هیچکدام از مشکلات ایران را نداشتند و از سوی غرب و آمریکا نیز حمایت می‌شدند با این وجود نتوانستند پیشرفت زیادی داشته باشند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران در حوزه نظامی به جایگاهی رسیده‌ایم که دیگر کسی نمی‌تواند ما را تهدید نظامی کند.

خبر جدید  آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت ۳۵۰۰ مترمربع در مشهد

حاجی‌زاده گفت: به همین دلیل دشمن جنگ را به میدان اقتصادی برده و ما نیز باید در این میدان با دشمن مقابله کنیم و بدانیم اگر مسئولان به موقع تدبیر لازم را انجام می‌دانند گرفتار این مشکلات نمی‌شدیم.

وی تاکید کرد: با این وجود نباید ظرفیت‌های کشور را تضعیف کنیم بلکه باید با اتحاد، مشکلات کشور را برطرف و تهدیدها را همانند گذشته به فرصتی برای پیشرفت کشور تبدیل کنیم.

کد خبر ۴۵۳۶۲۹۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *