اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

عراقچی در مشهد: ملت ایران روی پا خود ایستاده است/ سختی‌ها را پشت سر می‌گذاریم

عراقچی در مشهد: ملت ایران روی پا خود ایستاده است/ سختی‌ها را پشت سر می‌گذاریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سید عباس عراقچی امشب درمراسم افتتاحیه مجموعه تفریحی گردشگری گیاهشناسی مشهد اظهار داشت:خوشحالم که امروز شاهد افتتاح این پروژه بزرگ و ارزشمند هستم که به صورت چند منظوره در اختیار زائران و مجاوران بارگاه مطهر امام رضا(ع) قرار میگیرد.

معاون وزیر امور خارجه گفت: در این پروژه شاهد جذب سرمایهگذار خارجی و توجه به گردشگری سبز هستیم، هم به لحاظ علمی و گیاهشناسی فضای جدیدی را معرفی میکند.از مدیریت شهری برای ایجاد این محیط تفریحی، علمی و فرهنگی که به صورت یک کار مشترکصورت گرفته است، قدردانی می کنم.

عراقچی بیان کرد: خوشحالم که در روزهای نخستین سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، مدیریت شهری مشهد اقدام به افتتاح این پروژه که در جذب سرمایهگذار و گردشگر خارجی نقش موثری دارد، کرده است.

وی بیان کرد: با توجه به تحریمهای ظالمانهای که دشمنان علیه ملت ایران در نظر گرفتهاند به امید خدا هر روز شاهد افتتاح چنین پروژههایی در کشور باشیم و نشان دهیم ملت ایران روی پا خود ایستاده و سختیها را پشت سر میگذراند.امیدوارم تا سال آینده فاز بعدی این مجموعه نیز افتتاح شود و در نهایت شاهد یک مجموعه عظیم در مشهد باشیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۴۲۰ هزار نفر شب اقامت زائران مشهد در ایام نوروز ۹۸ پیش‌بینی شده است


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *