اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

عضویت در شوراهای دانش آموزی فرصتی برای شکوفایی استعدادهاست

عضویت در شوراهای دانش آموزی فرصتی برای شکوفایی استعدادهاست

گزارش خبرنگارمهر، قاسمعلی خدابنده روز دوشنبه در نشست نمایندگان نهمین دوره مجلس دانش آموزی خراسان رضوی اظهارکرد: عضویت در شوراهای دانش آموزی فرصتی برای پرورش فکر، شکوفایی استعدادها و عملیاتی کردن ایده ها ست.

وی افزود: برای رسیدن به توسعه پایدار نیاز داریم در همه ابعاد رشد کنیم و بنیادی ترین عامل در رسیدن به این توسعه قطعا آموزش و پرورش است ووقتی مشخص شد نظام آموزشی کشور توان رسیدن به توسعه پایدار را ندارد، تغییر و تحول در آموزش و پرورش آغاز شد.

خبر جدید  زائران باید به خدمات مورد نظرشان راحت دسترسی داشته باشند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی تصریح کرد: در این راستا سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تدوین شد و با اجرای این سند دستگاه تعلیم و تربیت از آموزش زدگی صرف فاصله گرفته و مسائل فرهنگی، تربیتی و اخلاقی دانش آموزان در اولویت قرار گرفت.

خدابنده گفت: تلاش می کنیمدانش آموز پس از اتمام تحصیلات فردی مومن، اخلاق مدار و متعهد پرورش یابد و سپس این رشد متوازن و تمام ساحتی که در آموزش و پرورش شکل گرفته به سطح جامعه نیز منتقل شود.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد قابل قبول است

وی در ادامه گفت:در سال تحصیلی جاری حدود ۸۷۰ هزار دانش آموز در انتخابات شوراهای دانش آموزی شرکت کردند و از بین آن ها ۶۷ هزار دانش آموز به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند و۷ هزار و ۵۰۰ شورای دانش آموزی در مدارس استان تشکیل شده است.

کد خبر ۴۵۱۹۸۷۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  فقط نزدیکان متوفی اجازه حضور در آرامستان‌های مشهد را دارند
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *