اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

عضو کمیسیون بهداشت ‌مجلس: وابستگی بودجه ۹۸ به نفت ‌‌‌تغییری نکرده است

عضو کمیسیون بهداشت ‌مجلس: وابستگی بودجه ۹۸ به نفت ‌‌‌تغییری نکرده است

بهروز بنیادی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدسبا اشاره به وضعیت بودجه سال ۹۸ اظهار داشت: به نظر میرسد بودجهای که برای سال ۹۸ نوشته شدهبراساس مضایق سال آینده کشور در حوزه تحریمهاستو البته قاعدتا خیلی از وزارتخانهها ممکن است معترض باشند.

وی با اشاره به اینکه اولویت در بودجه بحث سلامت و امنیت و آموزش است تصریح کرد:باید مجموعه حاکمیت و دولت و همه قوا به دنبال این باشند که این سه هدف محقق شود و کمترین آسیب را در این حوزه داشته باشیم؛ بخشی از مشکلات بودجهای را که امسال شاهد بودیم با اوراق مالی و اسلامی مدیریت شده و امسال نیز همین مسئله دیده شده و نقش بانک مرکزی در بودجه سال ۹۸ پررنگ است و لنگر خیلی از این مشکلات مدیریت بودجه سال آینده به بانک مرکزی بازمیگردد.

خبر جدید  تعدادی از اندیشمندان آلمانی به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند

بنیادی افزود: کار آقای همتی به عنوان رئیس بانک مرکزی در سال ۹۸ کار سختی خواهد بود و امیدواریم دولت بتواند ارتباط خود را با مجموعه بانکی کشور به نحوی مدیریت کند که شاهد کمترین تنش در بحث تورم و گرانی باشیم.

وی همچنین در مورد میزان وابستگی بودجه سال آینده به نفت عنوان کرد: به نظر میرسد این مبحث تفاوتی نکرده و طبق آماری که داریم و چارتی که رسم شده حدود ۳۶ درصد وابستگی به نفت در بودجه سال ۹۸ دیده میشود.

خبر جدید  فریاد اعتراض نمازگزاران خراسان رضوی علیه توهین‌کنندگان به پیامبر اسلام

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی همچنین در مورد بودجه استانی خراسان رضوی تصریح کرد: در حوزه استانی نیز در بین استانها خراسان رضوی مقام سوم رادر سرجمع اعتبارات داراست واز سوییبحث کاهش سه دهک که اختیارش به استاندار واگذار شده اقدام خوبی است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.comپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *