خراسان ما
خراسان ما

عقب ماندگی مشهد در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی؛ تا پایان سال عقب‌ماندگی برطرف می‌شود

عقب ماندگی مشهد در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی؛ تا پایان سال عقب‌ماندگی برطرف می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمدرضا کلائی ظهر امروز درآیین بهرهبرداری از ۱۰۰ دستگاه مینیبوس با حضور جمعی از اعضای شورای شهر اظهار داشت: معتقدیم با توجه به مجموعه فعالیتهایی که در شهر مشهد انجام میشود با کمک امام رضا(ع) و همدلی مسئولان، دستگاههای مختلف و مردم شاهد رونق مناسبی در مشهد هستیم.

شهردار مشهدمقدس گفت: اشتغال و رونق تولید برای داشتن شهری در شان امام رضا(ع) تمام مسئولان ارشد و کلان استان را در کنار هم قرار داده است.

کلائی عنوان کرد: امروز شهر مشهد از لحاظ پروژههای سرمایهگذاری، اقتصادی و فعالیت پروژههای زیرساختی و عمرانی در کشور بینظیر است.

وی افزود: اقدام خوبی در زمینه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی انجام شده اما عقبماندگیهایی در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی وجود دارد که تاکید کردهایم که با افزایش ناوگان، تعمیرات، بازگشت و مناسبسازی شکلهای مختلف حمل و نقل با توجه به تقاضای بازار تا پایان سال این عقب ماندگی جبران شود.

شهردار مشهدمقدس ادامه داد: موضوع دیگری که برای ما اهمیت دارد نظافت و تمیزی اتوبوسها است زیرا تردد روزانه حدود ۴ هزار دستگاه اتوبوس به نوعی بخشی از سیما و منظر شهری است که باید به این موضوع توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/ح


منبع :: عقب ماندگی مشهد در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی؛ تا پایان سال عقب‌ماندگی برطرف می‌شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد