خراسان ما
خراسان ما

علمای دینی اقتصاد اسلامی را برای مقابله با دشمن ترویج کنند

علمای دینی اقتصاد اسلامی را برای مقابله با دشمن ترویج کنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور روز شنبه در نشست مشترک علمای اهل تسنن و تشیع تایباد اظهارکرد: نشست های تخصصی علما و چهره های تقریبی تایباد با حضور ائمه جمعه، روحانیون و علمای تشیع و تسنن، و جمعی از صاحبنظران حوزه فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در تایباد برگزار شد.

وی افزود: این نشست ها با هدف استفادهاز توان فکری و جایگاه اجتماعی چهره های فریقین در خصوص آسیب ها و چالش های فرهنگی و اجتماعی تایباد، تقویت تفکر تقریبی و همگرایی در مناطق تلفیقی، بهره مندی از اندیشه تقریبی علماء فریقین در رابطه با وحدت در مناطق تلفیقی و ایجاد تعامل و ارتباط عاطفی بین نخبگان فریقین تشکیل شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد بیان کرد: این جلسات به صورت مستمر از نیمه آذر ماه سال جاری با حضور علما و صاحبنظران فریقین در اداره تبلیغات اسلامی تایباد برگزار می‌شود.

علی پور با اشاره به جنک دشمن در عرصهاقتصادی علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: نقش مساجد و شبکه تبلیغی در ترویج اقتصاد اسلامی و مصرف کالای ایرانی در این حوزه بسیار مهم است که باید مورد توجه علمای اهل تسنن و تشیع قرار گیرد.

کد خبر ۴۵۴۳۹۶۰


منبع :: https://www.mehrnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد