اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

عملیات پردیس تئاتر و پردیس آرامگاه فردوسی مشهد تدوین شود

عملیات پردیس تئاتر و پردیس آرامگاه فردوسی مشهد تدوین شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمد رضا کلائی امشب در شورای اداری شهرداری مشهد اظهار داشت: مطالبات شهرداری مشهد از دولت سالها باقی مانده بود اما با تلاشی که دوستان در ۲-۳ ماه گذشته در حوزه اقتصادی مالی انجام دادند، بخشی از بدهیهای ۵۲ دستگاه اجرایی به شهرداری مشهد مشخص و با بدهی شهرداری به بانکها تهاتر شد که این موضوع یک اتفاق ماندگار در دوره شهرداری خواهد بود.

شهردار مشهدمقدس گفت: از مدیران سازمانها و مناطق میخواهیم که مطالبات دولتی خود را جمعبندی و اعلام کنند زیرا سال آینده سال سررسید بدهیها خواهد بود و ماهانه باید مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان از اقساط بانکی را که عدد بسیار سنگینی است بابت بدهیهایمان پرداخت کنیم لذا این موضوع برای ما بسیار مهم است.

کلائی گفت: تاکنون ۱۶۶۰ میلیارد تومان از بودجه نقدی ۳ هزار میلیارد تومانی شهرداری مشهد محقق شده و حدود ۵۰ درصد آن باقی ماندهکه باید تلاش کنیم تا پایان سال بخش زیادی از مبلغ باقی مانده را نیز محقق کنیم.پروژههای هوشمندسازی مدیریت شهری از جمله کیف پول، سامانه شفافیت و پلت فرم اتفاقات مهمی بود که باید مورد توجه بیشتری قرار گرفته و در جامعه انعکاس گستردهتری داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: پروژههای مناطق مختلف شهرداری به ویژه میدان راه آهن در دهه فجر، پارک میدان کوکا تا پایان سال آماده بهرهبرداری شود و برنامهریزی برای آغاز عملیات پردیس تئاتر و پردیس آرامگاه فردوسی به سرعت تدوین شود.

خبر جدید  فاز نخست جلوخان آرامگاه فردوسی اردیبهشت ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد+فیلم

شهردار مشهدمقدس گفت: کتابخانه مرکزی حدود ۲۳ سال است معطل مانده بود و با همکاری شهرداری مشهد آماده بهرهبرداری میشود و مقرر است در بهمنماه به بهرهبرداری برسد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *